BTS ve Blackpink hayranları neden böyle?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Bu BTS ve Blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar PP'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu BTS ve Blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar
Çünkü genelde dinleyenler 8-9 yaşında. Kendileri bu yaşlarda mantıklı olamadıklarından toxic davranıyorlar. Fazla şımartıldığından gerekenden fazla egoları oluyor. Burada toxiclik yapmayan ve sadece dinleyip sevenleri hariç tutuyorum.
PP'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?
PP'lerine koysunlar. Ona karışamamak lazım bence. Ben de Evanescence'yi koydum mesela.

Son düzenleme:
Çünkü genelde dinleyenler 8-9 yaşında. Kendileri bu yaşlarda mantıklı olamadıklarından toxic davranıyorlar. Fazla şımartıldığından gerekenden fazla egoları oluyor. Burada toxiclik yapmayan ve sadece dinleyip sevenleri hariç tutuyorum.

PP'lerine koysunlar. Ona karışamamak lazım bence. Ben de Evanescence'yi koydum mesela.
Meleğim falan demeleri benim sinirime gidiyor en ufak ters birşey söylesen binlerce kişi tarafından linçleniyorsun.

Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar.

Bunların hayranlarının %90'ını İmam Hatip öğrencisi kızlar oluşturmuyor muydu? Meleklerimiz falan olmuyor.

Bu BTS ve Blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar PP'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?
Damla:7 yaşında
Bir KPOP şarkıcısı=25 yaşında
Damla:Ağğğğ onla evlencem(garip sesler)
Onlar onlara tapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı