BTS ve Blackpink hayranları neden böyle?

PP sıkıntı değil bence.
Ama geri kalanında haklısın.
Bi' tane şarkıcı koymuş işte.
Bak ben de Shadow'u koydum :D.

Bu bts ve blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar Pp'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?

Bts hayranları = Low IQ problems.

Bu BTS ve Blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar PP'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?
Doğru diyorsun.Yorumları falan insanı kanser ediyor.

Çünkü genelde dinleyenler 8-9 yaşında. Kendileri bu yaşlarda mantıklı olamadıklarından toxic davranıyorlar. Fazla şımartıldığından gerekenden fazla egoları oluyor. Burada toxiclik yapmayan ve sadece dinleyip sevenleri hariç tutuyorum.

PP'lerine koysunlar. Ona karışamamak lazım bence. Ben de Evanescence'yi koydum mesela.
Hocam o sürpriz bozan yüzünden Teyzem bana dimdik bakıyor şuan. Çünkü hayvan gibi güldüm.

Geri
Yukarı