İlginç huylarınız ve tikleriniz

• Konuyu başlatan Juke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 4B
Birincisiyle başlim un,pudra şekeri vb. Şeylere dokunamıyorum. Dokunduğumda çom huylanıyorum hatta dokunmakla bile değil pudra şekeri ve unu hayal ettigimde bile oluyor.
İkincisi ise gıcırdama sesleri .

Toplu taşıma araçlarındaki tutunma yerlerini hiç sevmiyorum. Mevsim müsait olunca araca binmeden montumdan iç eldivenlerimi çıkarıp giyerim. Çıplak elle tuttuğumda ister istemez iğrenme huyu geliyor.

Konuyu geç de görsem yazmak istedim :) Ben de su içtikten hemen iki saniye sonra tekrar su ihtiyacı çekiyorum sanki hiç içmemiş gibi. Bu şekilde her su içmeye gittiğimde ortalama 4 bardak su içiyorum. Bir de bardağın dibindeki herhangi bir sıvıyı içemiyorum. İlla yarım kalacak :D

Instagram'da tüm hikayelere bakıyorum ve takip ettiğim sayfaların, profillerin tüm gönderilerini beğeniyorum. Aynısı WhatsApp için de geçerli. Tüm durumlara bakıyorum yoksa içim rahat etmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı