İlginç huylarınız ve tikleriniz

• Konuyu başlatan Juke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 4B
Eğer dikkatimi yola verirsem kalebodurların ayrım çizgilerine basamıyorum ve telefon, bilgisayar falan ne olursa bir şey elledikten sonra direkt elimi yıkama isteğim geliyor.

Kendimin de sevmediğim bir huyum var. Huy mu denilir bilmem ama şarteller atınca zaman mekan hiçbirinin önemi kalmıyor. Tanık olan çoğu kişi laz damarın attı yine diyorlar da laz da değilim hani. Karadenizliyim diye laz sanıyorlar bu da tuhaf bir algı. Tanıdığım insanlara bu kötü huyum yüzünden zarar geldikten sonra üzülüyorum, tanımadıklarıma daha çok üzülüyorum. Kontrol, o an zorlaşıyor.

Bir de benzer konu açılmıştı daha önce de yazmıştım bir sokakta hamam böceği görürsem çok zor o yoldan geçerim eğer ölü olarak görürsem o sokaktan geçemem. Bu böceğe karşı özel bir sıkıntım var.

Merdivenden çıkarken merdivenden çıktığım aklıma gelirse merdivene bakmadan yani kafamı başka yere çevirmeden yukarı çıkamıyorum. Düşecekmiş gibi hissediyorum.

Çiğ et yiyorum, insanları çoğu zaman baştan aşağı süzüp çıplak hayal ediyorum.
Aga sen naptın ya baştaki tamamda sondaki çok şey oldu korktum şahsen :D çiğ et severim sushi yediğimden olsa gerek.

Evet. Bende sıkıldım eski nickten PanterAyselxD yerine Ayça22OturumAçtı yaptım nicki hem forum hem oyun nickim bu bi süre :)
AHAHAH :D desene aynı yoldayız umarım kötü bişeyler olmaz nick olayı yüzünden :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı