İlk 100 bine girmek zor mu?

Günde ortalama kaç saat çalıştınız.
4-5. Okuldan saat 5 de çıkıyordum 6 gibi evdeydim 7 ye kadar dinleniyordum sonra bir yemek yiyip oturuyorum diyesiye 8 oluyordu saat sonrasında 12-1 e kadar çalışıyordum hafta içlerim böyle geçiyordu en azından af çıktığı haberini aldığımız nisanın sonuna kadar. Hafta sonları ise dershaneye gidiyordum cumartesi saat sabah 6 da kalkıyordum ders 9 da başlıyordu bir şeyler atıştırıp saat 8.30 a kadar paragraf problem vs. çok ağır olmayacak şeyler çalışıyordum dershaneden sonra yani saat 2 den sonra dışarıda bir yerde yemek yiyip biraz dinlendikten sonra ki genelde saat 3 3 buçuk civarlarını buluyordu kütüphaneye geçip akşam 9-10 o günkü moduma göre o saatlere kadar çalışıyordum tabi arada molalar vs var yani ortalama yine 5-6 saate tekabül ediyor. Pazar günü de öğlenciydim anlattığım rutinin tam tersini düşün. Nisanda ise af kararı çıktıktan sonra okula gitmemeye başladım dershaneye de gitmedim evde çalıştım ve asıl çalışmayı bu sürede yaptığımı düşünüyorum günde 7-8 saate dayanmıştım ben fazlası bana ağır geldi yani çalışsam da anlamıyordum bir şey. Önerim eğer dershaneye yazılmadıysanız asla gitmeyin bence zaman kaybı. 11. sınıfta gitmek mantıklı sizi bir moda sokuyor önceden ancak 12 de asla gitmezdim geriye dönme şansım olsa, bütün konuları youtubeden hallettim diyebilirim.

Ve ekleyeyim tam olarak YKS moduna eylül ayında girmiştim zaten dediğim gibi yazın staj yapmıştım hiç bakmadım yks ye.

4-5. Okuldan saat 5 de çıkıyordum 6 gibi evdeydim 7'ye kadar dinleniyordum sonra bir yemek yiyip oturuyorum diyesiye 8 oluyordu saat sonrasında 12-1'e kadar çalışıyordum hafta içlerim böyle geçiyordu en azından af çıktığı haberini aldığımız nisanın sonuna kadar. Hafta sonları ise dershaneye gidiyordum cumartesi saat sabah 6 da kalkıyordum ders 9 da başlıyordu bir şeyler atıştırıp saat 8.30'a kadar paragraf problem vs. çok ağır olmayacak şeyler çalışıyordum dershaneden sonra yani saat 2'den sonra dışarıda bir yerde yemek yiyip biraz dinlendikten sonra ki genelde saat 3 3 buçuk civarlarını buluyordu kütüphaneye geçip akşam 9-10 o günkü moduma göre o saatlere kadar çalışıyordum tabii arada molalar vs var yani ortalama yine 5-6 saate tekabül ediyor. Pazar günü de öğlenciydim anlattığım rutinin tam tersini düşün. Nisanda ise af kararı çıktıktan sonra okula gitmemeye başladım dershaneye de gitmedim evde çalıştım ve asıl çalışmayı bu sürede yaptığımı düşünüyorum günde 7-8 saate dayanmıştım ben fazlası bana ağır geldi yani çalışsam da anlamıyordum bir şey. Önerim eğer dershaneye yazılmadıysanız asla gitmeyin bence zaman kaybı. 11. sınıfta gitmek mantıklı sizi bir moda sokuyor önceden ancak 12 de asla gitmezdim geriye dönme şansım olsa, bütün konuları YouTube'dan hallettim diyebilirim.

Ve ekleyeyim tam olarak YKS moduna eylül ayında girmiştim zaten dediğim gibi yazın staj yapmıştım hiç bakmadım YKS'ye.

Detaylı yanıtınız için teşekkürler sağlıkla kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı