İlk araba olarak ne almalıyım?

Ehliyeti ve arabayı otomatik alacağım konuyu uzatmayacağım önerecekseniz araba önerin yoksa daha fazla konuyu uzatmayalım.
Dostum ben seni tanımam etmem, düşmanın falan değilim yardımcı olmak için yazıyorum ister Broadway al ister BMW 7 serisi al beni ilgilendirmez. Böyle gereksiz tavırlara girmeye gerek yok. Eski model araba alacaksın cebinde 25 lira var ve otomatik istiyorsun. Böyle bir araba yok diyorum sana. Bulsan bile temiz olmaz cebinde tamirleri için en az 10 lira daha paran olması lazım. Olmayan arabanın önerisini nasıl yapalım? Çok ısrar ediyorsan E34 520I 1992-1995 model bakabilirsin. Koltuk ısıtmasına kadar dolu modelleri var çoğu otomatik. Ancak sana en aşağı 5-10 lira masraf çıkartır.

Dostum ben seni tanımam etmem, düşmanın falan değilim yardımcı olmak için yazıyorum ister Broadway al ister BMW 7 serisi al beni ilgilendirmez. Böyle gereksiz tavırlara girmeye gerek yok. Eski model araba alacaksın cebinde 25 lira var ve otomatik istiyorsun. Böyle bir araba yok diyorum sana. Bulsan bile temiz olmaz cebinde tamirleri için en az 10 lira daha paran olması lazım. Olmayan arabanın önerisini nasıl yapalım? Çok ısrar ediyorsan E34 520I 1992-1995 model bakabilirsin. Koltuk ısıtmasına kadar dolu modelleri var çoğu otomatik. Ancak sana en aşağı 5-10 lira masraf çıkartır.
Tanımaz etmezsin ben tavır yapıyorum nedeni senin konuyu okumadan direk kafana göre yazman, herkesin kendine göre sebepleri var ben oraya kocaman otomatik yazmışım manuel yazıyorsunuz sonra niye tavır yapıyorsun....

Tanımaz etmezsin ben tavır yapıyorum nedeni senin konuyu okumadan direk kafana göre yazman, herkesin kendine göre sebepleri var ben oraya kocaman otomatik yazmışım manuel yazıyorsunuz sonra niye tavır yapıyorsun....
Al dostum alabilecegin 500 araba var kisisel tercihlerine gore istedigini al. Hepsinin ariza potansiyeli yuksek 5-10 lira ayirmayi unutma.

peugeut pejo 106 olabilir kulllanıyorum memnunum bu benimki
73602111_tn50_0.jpg

Acemiliğini geliştirmek için e30 tarzı eski araçlara binmeni tavsiye ederim. Sonra model yükseltebilirsin.
Arkdaşım ilk araç olarak tofaş doğan SLX almıştı.😀

Volkswagen Polo düşünebilirsin. Acemiliğini atacağın bir araç olacağı için ikinci el almanı tavsiye ederim.

Ehliyeti henüz almadım ama kafamda çok fazla soru var kendimi delirtmeden bir kaç soru sorayım dedim. Ehliyetimi otomatik B sınıfı bir ehliyet alacağım 2. araba olarak kesin golf 7.5 alacağım o konuda problem yok, ama ilk araba olarak araba sürmeyi tam olarak kavramak için nasıl bir araç almalıyım ucuz bir şey düşünüyorum yerli üretim olacak yüksek ihtimal parçası filan ucuz bir şey sizin tavsiyeniz nedir?

Araçta olmasını istediğim özellikler :
Geri görüş kamerası
Elektrikli aynalar
Benzinli ve otomatik
Otomatik camlar
Ortalama bir multimedya sistemi

Genel olarak bunlar geri kalanı çok önemli değil çok eski modelleri önermeyin ortalama olursa iyi olur.
Annemin ilk arabası Renoult 9 Brodway dı parçası ucuz kullanımı zor tamiri kolaydı, o araç saolsun şu anda tank dahi kullanabilir. Araba hızlanıyor, durmuyor, duruyor, gitmiyor, gidiyor ,dönmüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı