İlk dayağınızı nasıl yediniz?

10 yaşımda yemiştim. Cuma günü camiye gidiyordum. Camide işimi hallettim. Sonra evime geri dönmedim ve arkadaşıma gittim. Orada 8 saat falan kaldım. Annem de gittiğim arkadaşı tanımıyor. Sonrasında eve dönmeye karar verdim bir baktım birkaç komşu ve annem beni arıyorlarmış. Neden haber vermedim ve neden arkadaşıma gittim bilmiyorum. Neyse sonra annem beni bir gördü öyle bir vurdu ki sırtıma 5 parmağının izi çıktı. Onlar benim kaybolduğumu falan sanmış. Sonrasında bana sarıldı. O zamandan beri tuvalete bile gitsem haberi olur :D

Şu an 17 yaş. İlk dayağımı 14'te yedim. Sadece bir ense şaplağı attım. Çocuk abarttı da abarttı. Arkası da sağlamdı, bende gelecek kimse yok. Giderken oynatma listesi oluşturdum eski dokunmatik telefonlardan vardı bende. Sagopa Kajmer - Hep Taarruz Var ve Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur. Teke tek çağırmıştı ama oraya gittiğimde 4 kişilerdi. Ben diyorum ki teke tek gel, hala sen bana nasıl vurursun diyor. En son ben dellendim vurdum çocuğun surata. Gerisi zaten Sagopa Kajmer - Hüsrana Komşuyum dinleyip dönmüştüm. Ertesi gün bayağı rezillik yaşadım, haberim olmadan annem babam okula gelmiş, okulda karizma falan kalmadı. Neyse ki son seneydi Teog'a girip kapattım o ortamı.
Ailemden hariç hiç yemedim.

Yoldan geçerken ne bakıyorsun diye bağıran 2 kekoya rastaldım.

@AdamOlanaÇokBile yaşıtlarımdan yediğim dayağı soruyorsan çocuk bana küfür etti ben de karşılık verdim. Sonra iki arkadaşı daha geldi. Üç kişiye karşı kendimi savundum ama bir yere kadar. Direkt olarak ilk dayak diyorsanız kesin annem dövmüştür ama nasıl bir dayak hatırlamıyorum.

2003-2004 yıllarında 6 yaşındayken yurt dışında yaşıtlarım tarafından Türk olmam sebebiyle kavga etmiştim. İşte nefret böyle bir durum. Aileleri tarafından Türklere karşı nefretle doldurulmuşlar.

Şu an 17 yaş. İlk dayağımı 14'te yedim. Sadece bir ense şaplağı attım. Çocuk abarttı da abarttı. Arkası da sağlamdı, bende gelecek kimse yok. Giderken oynatma listesi oluşturdum eski dokunmatik telefonlardan vardı bende. Sagopa Kajmer - Hep Taarruz Var ve Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur. Teke tek çağırmıştı ama oraya gittiğimde 4 kişilerdi. Ben diyorum ki teke tek gel, hala sen bana nasıl vurursun diyor. En son ben dellendim vurdum çocuğun surata. Gerisi zaten Sagopa Kajmer - Hüsrana Komşuyum dinleyip dönmüştüm. Ertesi gün bayağı rezillik yaşadım, haberim olmadan annem babam okula gelmiş, okulda karizma falan kalmadı. Neyse ki son seneydi Teog'a girip kapattım o ortamı.
dayak yedikten sonra aynaya bakarım; hiç hoş değil gördüklerim ama, emin değilim her şey muamma....

Geri
Yukarı