İlk defa anime izleyecek birisine öneri

One Piece'e başlamak ister misin? 1000'den fazla bölümü olduğunu muhtemelen şimdiye kadar duymuşsundur.

Yazacaktım fakat ön yargıdan başlamaz diye düşünüyorum eğer başlamak isterse kesinlikle en iyi ilk 3 animeden 1i.

Eğer kendini izlettiren bir şeyse neden olmasın. Sadece başlangıç için iyi mi onu öğrenmeliyim.

O zaman başlamalısın içine o kadar çok çekiyor ki bazen sıkıldığın yerler olacak fakat çok zevk alacaksın buna eminim.

Eğer kendini izlettiren bir şeyse neden olmasın. Sadece başlangıç için iyi mi onu öğrenmeliyim.
Evet uzun süre başından kalkamayacağın türden bir anime. Tüm karakterlerin hikayesini ve geçmişini çok detaylı bir şekilde işlediğini unutmamak lazım. Başlanacaksa bu tarz durumlar değerlendirilerek karar verilmeli.

Başlangıç için iyi mi konusuna gelirsek çok uzun olduğu için kendini bu uzun serüvene hazırlaman gerekiyor. Ayrıca seni böyle bir animeye başladıktan sonra başka anime izleyememe hastalığına karşı uyarıyorum (!). :D

Hayatımda hiç anime izlemedim. Geçen aylarda Netflix'te Death Note adlı bir filmi izledim ve ilgimi bayağı çekti. Bugün gene izlemek için araştırırken aslında anime asıllı bir film olduğunu gördüm. Şu zamana kadar bir defa bile anime izlememiş birisine öneriniz ne olurdu? Death Note animesi güzel mi?

Sword art Online ilk sezonu seversen diğer sezonlara devam edebilirsin.
Black Clover uzun ve güzel anime 165 bölümdü sanırım filmide var çok güzel bir animedir bu ikisini öneririm başlangıç için.

Başlangıç için uygun bir anime değil.
Katılmıyorum, hatta aksine şiddetle öneriyorum. Çok fazla bölüm demek kopmadan ilerlemek demek. Yeni başlayan biri 12 bölümlük çerez animeyi bitirince boşluğa düşer, aynısını bulmaya çalışır bulamazsa ilgisini kaybeder. One piece'da bu imkansız, ayrıca baştaki dandik çizimleri çıtası hiç oluşmadığından sorgulamayacak ve bu efsane evrene giriş yaptırdığımızdan dolayı yıllar sonra bize teşekkür edecek.

Neye dayanarak önermiyorsun bari onu da yaz.

Geri
Yukarı