Ilk defa asosyal olmak zorunda kaldım

Keşke ilk defa asosyal olmak zorunda kalsaydım. Hayatım boyunca olmak çok zor 😒
Şimdi tüyor veriyorum ama aramızda kalsın. Alıyorsun pizza ve kola. Oturuyorsun bilgisayar başında. Şarkıyı son ses açıyorsun. Pizza ve kolanı yerken bir taraftan oyun oynuyorsun. Bunu 7 gün üst üste yaparsan sende bir asosyal olursun :) bak sakın kimseye deme bu sırrı ;)

Herkesin ilgi alanı farklı şimdi sen nasıl teknolojiden hoşlanıyorsan bunun muhabbetini kurmak istiyorsan karşındaki insanlar da bir o kadar moda, giyim vs hakkında konuşmak isteyebilir bu gayet normal. İnsanları istediğin şekilde değiştiremezsin kimse robot değil. Arkadaşların aralarında etkinlik yapacağı zaman sende elinden geldiğince katılmaya çalış. Onlarla şakalaş, onları tanımaya çalış. Okul değiştirirsen bu sefer de oradaki insanlara alışma sürecin çok uzun sürecek bunu da düşün. Hayatında muhabbeti karakteri hoşuna gitmeyen çok insan çıkacak karşına ama onları dinleye dinleye tanıya tanıya kendi karakterini şekillendireceksin. Bak bu forum genellikle teknoloji üzerine kurulu bir site, buradaki insanlar da birbirlerine yardımcı olmaya çalışıyorlar ellerinden gelebildiği kadar ve de bir o kadar da bilgi ediniyorlar. İçlerini döküyorlar. Bunların hepsi güzel şeyler ve günlük hayatta karşılaşamayacağın kadar çok insanla güzel muhabbetler kurabiliyorsun. Forumu da güzel değerlendir derim kardeşim. (Technopat'tan sponsorluk almadım.)
@kaplumbaga deden Dostum kahkaha atmışsın da komik olan ne :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı