İlk kez PS5 alacak birine tavsiyeler

CFI-1218a çıktı yeni ama piyasa da pek yok. 12 veya 1200 serisi almaya çalışın. Kutunun önünde sağ alt bölümde yazıyor.
İnternet üzerinden anlamak mümkün müdür ürün kodundan vs.?

Bu bundle için mağaza ismi paylaşayım.

"Media Markt München-Euroindustriepark" masaüstü sitesinde mağazadan teslim seçince stok var. Şu an için bura dışında almam mümkün değil gibi.

İnternet üzerinden anlamak mümkün müdür ürün kodundan vs?

Bu bundle için mağaza ismi paylaşayım.

"MediaMarkt münchen-euroindustriepark" masaüstü sitesinde mağazadan teslim seçince stok var. Şu an için bura dışında almam mümkün değil gibi.

Detaylı olarak yazmıyorsa mümkün değil ama bu bundle paketlerde bir alternatif var tabii.

Eğer bundle içinde olan oyun “GoW ragnarök, Gran Turismo 7, CoD MW2 ve FIFA 23” paketleri 12 veya 1200 sürüm PS5 içeriyor.

Detaylı olarak yazmıyorsa mümkün değil ama bu bundle paketlerde bir alternatif var tabii.

Eğer bundle içinde olan oyun “GoW ragnarök, Gran Turismo 7, CoD MW2 ve FIFA 23” paketleri 12 veya 1200 sürüm PS5 içeriyor.
12 veya 1200 sürüm iyi mi hocam? %99 COD MW2 bundle almış yakınım foto atmadı ama.

Sağ olun hocam. Sizi PS kardeşlik ve hesap kurulumları için de ayrı konu açıp birkaç gün içinde yine rahatsız edeceğim.

Ne demek. Dilediğin kadar rahatsız et.

Bu ayın başında ithalatçı garantili PS5 aldım. Serisi CFI-1116 veya 1016 dikey kullanıyorum bir sorun olma ihtimali var mı?

1016 ise sorun olabilir. Raporlara göre ilk çıkan CFI 10 ve 1000 serisi sorunlu.

PS kardeşlik tam olarak ne oluyor 1 yıldır PS konsolu sahibiyim beni aydınaltabilir misiniz?

2 konsol sahibi de birbirinin hesaplarını konsollarına girerek 2 hesabında kütüphanesini ve abonelik sisteminde ki oyunları kullanabilmesidir. 2 kişinin 1 tane oyunu 50/50 bölüşüp almasını bile sağlar.

2 konsol sahibi de birbirinin hesaplarını konsollarına girerek 2 hesabında kütüphanesini ve abonelik sisteminde ki oyunları kullanabilmesidir. 2 kişinin 1 tane oyunu 50/50 bölüşüp almasını bile sağlar.
Hesap çalınma Gibi şeyler olmazmı böyle işlemlerde. birde sürümü 1200Aymış baktım şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı