Çözüldü Illustrator.exe MSVCP120.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitkaaa

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda programı açmaya çalıştığımda böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Her yolu denedim, bir türlü yapamadım.

Ekran Görüntüsü (206).png

Çözüm
C:\Windows\System32\msvcr120.dll

Bunu silin. Sonra denetim masasından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi kaldırın. x86 ve x64'ler ile 2015-2019 yazanlar gidecek. Sonra alttakileri indirip kurun.
Benim bilgisayarım kapandı. Ben de siz kapattınız sanıyorum yarım saattir bilgisayarı açmaya çalışıyorum meğerse şarjı bitmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
İnternetten msvcp120.dll dosyasını indirip System32'ye atarsan sorunun çözülür eğer hatayı almaya devam edersen aynı DLL dosyasını bir de açmaya çalıştığın oyun ya da programın dosya konumuna at. DLL dosyasını indirirken kaç Bit olduğuna dikkat ederek indir.

Son düzenleme:
Artı -4 Eksi
Net Framework, DirectX dosyalarından olması gerek bu.
Eksik kurulum var sanki.

Tümünü ben şununla kuruyorum.
Uğraşmadan.
1601870135106.png

1601870167844.png

Bunların hepsini denedim DLL hataları çözüldü şimdi regqueryvalue name not found bunun hatasını alıyorum raporda.

Net Framework, DirectX dosyalarından olması gerek bu.
Eksik kurulum var sanki.

Tümünü ben şununla kuruyorum.
Uğraşmadan.
Eki Görüntüle 691064

Eki Görüntüle 691066

Eksik kurulum derken programla mı alakalı yoksa Windows sistemiyle mi alakalı? Bu aralar Windows'u güncelledim birkaç program crakledim. Virüs taraması falan yaptım hep.

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Windows\System32\msvcr120.dll

Bunu silin. Sonra denetim masasından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi kaldırın. x86 ve x64'ler ile 2015-2019 yazanlar gidecek. Sonra alttakileri indirip kurun.

Çözüm

Geri
Yukarı