Çözüldü Titanfall 2 ''msvcp120.dll'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blockdz

Hectopat
Daha fazla  
İlk başta başlıktaki hatayı verdi, şimdi ise hiçbir tepki vermiyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Visual C++ 2013 paketini (vcredist_arm.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2013 paketlerini onarın.

Eğer bahsi geçen DLL dosyasını manuel olarak indirip dosyaya attıysanız silip Visual C++ 2013 yazılımını belirttiğim şekilde kurun.
Visual C++ 2013 paketini (vcredist_arm.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2013 paketlerini onarın.

Eğer bahsi geçen DLL dosyasını manuel olarak indirip dosyaya attıysanız silip Visual C++ 2013 yazılımını belirttiğim şekilde kurun.

Çözüm

Sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı