İmam hatip hakkında tecrübeleriniz neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası bende imam hatibe gittim ama hiç böyle zorlama etkenler vs olmadı. Hatta bazi sorunlar hakkinda hocalarda yardımcı olmuştu. Ortam konusunu lisede tanıştığım en iyi ortamlardan birine sahip olan insanlardan biriyim. Hocalar ders konusunda ilgili ve önemserdi müdürümüz bizimle konuşur ilgilenirdi. Cumaya gelmek istemeyenler oluyordu onlarda sinifta duruyordu hocalarda bir şey demiyordu zorlama olmamasi için. Yani açıkçası iyi imam hatipse sıkıntı çıkmaz. Kendim hakkinda pişman değilim dinim konusunda görüşlerim değişmedi daha sıkı baglandım hatta hocalar sözlüler konusunda bile yardımcı olmuştu. Ayrıca sirf kulaktan dolma bilgiler ile insanlar ayni eğitimi gördüğümüzü bile bilmiyor Anadolu'da aldığımız egitim ders saatini ayni aliyorduk sadece resim müzik dersi yok beden dersi daha az seçmeli dersler yoktu bu kadar yani. Açıkçası gitmek istemiyorsaniz gitmeyin kimse kimseyi zorlamıyor. Düz Anadolu'ya gidebilirsiniz gitmek istemiyorsaniz.

Arkadaşın annesi zorluyormuş muhtemelen.

Dinden para kazanma değil 12 bin TL yetmez en kötü motosiklet 30 bin.

12 bin TL olduğunu kim söyledi? En son 24 bin TL gibi bir fiyat konuşulduğunu hatırlıyorum. Zaten imam olanların çoğu yurt dışına gidip çok daha fazla maaş almayı planlıyor.

12 bin TL olduğunu kim söyledi? En son 24 bin TL gibi bir fiyat konuşulduğunu hatırlıyorum. Zaten imam olanların çoğu yurt dışına gidip çok daha fazla maaş almayı planlıyor.
Temel gıdalar da artıyor bir yandan bundan kuruluşu yok o yüzden doktorlar gidiyor yurtdışı na benim ilgili olduğum alan elektrik elektronik olduğu için istemediğim mesleği olmak ta istemem açıkçası

Oturduğun yerden 24 bin kazanıyor işte neyine yetmiyor 24 bin yurt dışına gidiyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı