İmam hatip hakkında tecrübeleriniz neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Davutaga17

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, size sorum şu imam hatip hakkında ne düşünüyorsunuz ben 334 aldım meslek lisesi tutmadı annem aşırı dinci, babam memur PC yok 5 arkadaşım var hiçbir eğlence kaynağı bir şey yok. İstemiyorum, zorla güzellik olmaz diyorum hala en yakındaki iyidir diyerek zorluyorlar. Yani kafa dengi birini bulabilir miyim? Hocalar nasıl? Önerileriniz neler?

Çok fazla etken var kesinlikle buradaki kimsenin tecrübesiyle senin tecrüben bir olmayacaktır. Ama sorunu cevaplayayım tek farkı birkaç din dersi var. Her ortamda olacağı kimse bazıları senin kafanda bazıları değil.

Hocaları genel olarak kötü ama kafa dengi bulmak ile imam hatibin bir alakası yok oraya gidenlerin içinde çok senin gibiler var ama sadece erkek ise gerçekten önermiyorum kesinlikle okulunda kız olmalı gelecek adına.

Merhaba, size sorum şu imam hatip hakkında ne düşünüyorsunuz ben 334 aldım meslek lisesi tutmadı annem aşırı dinci, babam memur PC yok 5 arkadaşım var hiçbir eğlence kaynağı bir şey yok. İstemiyorum, zorla güzellik olmaz diyorum hala en yakındaki iyidir diyerek zorluyorlar. Yani kafa dengi birini bulabilir miyim? Hocalar nasıl? Önerileriniz neler?

Ateist olmak için en iyi yerdir eğitim için gidecek isen yanılmış olursun paso Arapça ve Arap kültürü aşılamaya çalışan bir okul türü meslek bile ondan kat kat iyidir.

Ateis olma garantili okuldur kendileri.
İşin şakası bir yana kendine böyle bir şey yapma ve 334 puana nasıl meslek lisesi gelmiyor
Ben 200 küsur puanla turizm lisesine gittim tamam mezun olamadım ama 4 sene okudum sonuçta.

Annemler 74 puanlı sözde Anadolu lisesine beni gönderip "orası daha yakın" diyorlardı, en sonunda annemi dinlemeyip 90 puanlıya yerleştim, kısacası ailenin söyledikleri bazen yanlış olabilir, ama ben olsam gitmezdim, muhtemelen kur-an'ı tamamen ezberleyip sonra da "ben ne anladım " dersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı