İmamoğlu bugün Umre'ye gidiyor

...Profiline bakıyorum da belli ki Cumhuriyet düşmanı olan da birisisin. İBB başkanına "ekremios" yazmandan da trol gibi bir şey olduğun anlaşılıyor. Umarım en kısa sürede banlanırsın.
Cumhuriyet sisteminin bu topraklarda yürümediğini, bu ülkenin savaşlardan sonra son 10 yıla kadar gelişememesinin en önemli sebeplerinden birinin de bu olduğunu ben etraflı bir şekilde diğer konularda da dile getirdim. Göz ucuyla değil de anlayarak, idrak ederek, bugüne kadar yaşanmış süreçleri göz önünde bulundurarak okusaydın, konuda ne kadar haklı olduğumu görürdün!

Yazdıklarının içerisinde cevap verilecek kayda değer tek konu ekonun şehir dışındayken yaşanan olaylar. Kendisi tatillerden beri gelmediği için, geldiğinde de balıkçılardan çıkmadığı için ışınlanmasını zaten beklemiyor kimse. Görevinin ilk haftasında izne çıkıp tatil yapan birinden de çok bir şey beklememek lazım.

Evet bu cevap sayesinde aktrol olduğunu da öğrenmiş olduk. Paragrafın asıl önemli olan ilk bölümüne
Cevap verilecek kayda değer tek konu ekonun şehir dışındayken yaşanan olaylar.
Deyip geçiştirmen de bunu doğruluyor. Daha fazla vaktimi harcamama gerek yok.

Allah kabul etsin ümmetin lideri. 😍

Evet bu cevap sayesinde aktrol olduğunu da öğrenmiş olduk. Paragrafın asıl önemli olan ilk bölümüne

Deyip geçiştirmen de bunu doğruluyor. Daha fazla vaktimi harcamama gerek yok.
Cumhuriyet sistemini eleştirirken övdüğü, alternatifini sunduğu sistemde padişahlık sistemi :D Buradan entelektüel seviyesini kabaca anlayabilirsin zaten. Ki bu seviye; "Göz ardı et".

Yeni konular

Geri
Yukarı