IMEI kaydından sonra hat eşleştirme

Bende de aynısı. BTK da açmıyor. Bir çözüm varsa bekliyorum.. Yoksa bu haliyle okey midir her sey?

Merhaba aynı durumu ben de yaşadım. Durum olarak aktif gözüküyor, hat eşleşmede aynı bilgilerle kayıt mevcuttur uyarısı yazıyor 😞 Nasıl çözülecek bu anlamadım.

Benim 00.00 itibarıyla hat gitti. Olumlu bakarsam başvurum BTK'da ama hat eşleştirme olmadığı için hat kapandı. Çünkü başvurum BTK'ya ulaşmasaydı telefonumun kullanım süresi dolmadığı için hat kapanmayacaktı.

Arkadaşlar tekrar selam.

Buradan eşleşme olup olmadığını bir kontrol edin. Sonra telefonunuzu kapatıp açın. Eşleşme otomatik yapıldıysa ve sorunsuzsa kapatıp açtıktan sonra kendine gelecek hattınız. Benimki öyle oldu...

Arkadaşlar tekrar selam.

Buradan eşleşme olup olmadığını bir kontrol edin. Sonra telefonunuzu kapatıp açın. Eşleşme otomatik yapıldıysa ve sorunsuzsa kapatıp açtıktan sonra kendine gelecek hattınız. Benimki öyle oldu...

Baktığım zaman eşleşme yok gözüküyor ne yapmam lazım bilginiz var mı?
Telefona arama geliyor ve SMS geliyor. Fakat arama veya internet kullanamıyorum.

Arkadaşlar tekrar selam.

dediginizi yaptim fakat hâlâ eslesme yok

Baktığım zaman eşleşme yok gözüküyor ne yapmam lazım bilginiz var mı?
Telefona arama geliyor ve SMS geliyor. Fakat arama veya internet kullanamıyorum.

Ben el ile eşleme yapmadım. Sanırım 24-48 saat arasında otomatik eşleşme durumu oluyor. Cihazlarım kısmına girin orada numara varsa yakında sorunsuz eş olacaktır muhtemelen. Yoksa beklemeye devam.

Ben el ile eşleme yapmadım. Sanırım 24-48 saat arasında otomatik eşleşme durumu oluyor. Cihazlarım kısmına girin orada numara varsa yakında sorunsuz eş olacaktır muhtemelen. Yoksa beklemeye devam.

Adıma kayıtlı numaralarda numara var.
Fakat hat eşleştir kısmında numara yok. Önceki mesajlarda arkadaşların dediği uyarıdan veriyor bana da.

Yeni konular

Geri
Yukarı