İmkansıza Aşık Olmak

Güzel dileklerde bulunan herkese teşekkürler. Allah sizlere de nasip etsin her şeyin en güzellerini. Birkaç sene sonrasında yine durum güncellemesi yapacağım. 😄 👍

Allah mutluluğunuzu daim etsin. Evlenince de bir durum güncellemesi bekliyoruz :)
Herkese sağlıklı günler. Maalesef birkaç seneye kalmadan durum güncellemesi yapıyorum. Bahsettiğim 5 senelik ilişkim 2 ay öncesinde bitti. Kendisi beni istemediğini söyleyerek terk etti. Bu durum bende düşündüğümden daha ağır sonuçlar yarattı ve maalesef ki ilaç kullanmaktayım. Elbet atlatacağım eski sağlığıma geri döneceğim fakat siz siz olun karşınızdaki kişi ne kadar melek gibi gelse de ne kadar inanmak isteseniz de birlikte kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmeden tamamen güvenmeyin. Çünkü öyle bir gün geliyor ki her şey anlamsızlaşıyor ve söylenen her şey yalan, yapılan her şey boşuna olmuş oluyor. Ayrılıktan 1 ay öncesine kadar size güven verip, sevdiğini, asla bırakmayacağını söyleyen kişi bir anda başka birine dönüşebiliyor ve tanıyamıyorsunuz. Bu güncellemeyi bu şekilde yapmak istemezdim. Herkese tekrardan sağlıklı günler. Hiçbir şey sizden daha önemli değil.

Son düzenleme:
Hocam geçmiş olsun. Ben de bu konuya ilk kasım 2017 ayında yorum atmıştım o zaman başlayan ilişkim 2021 mart ayında bitti yaklaşık 4 sene sürdü git gelli olarak. Ben de ayrılık sonrası 8 kilo verdim. Arkadaşlarımı kaybetmeye başladım. İçine kapanık değişik birisi oldum okulum uzadı vesaire. 2022 nin başlarında erasmus yaparak kafayı bi şekilde toparladım. Sağlığım ve vücudum da eski haline döndü tekrar kilo aldım zayıflıklarımı yendim vesaire. Çok zor ve uzun bir atlatma dönemiydi. Lakin günün sonunda benim değil onun kaybettiğini anladım. Şu an her şey yolunda benim için ve her şeye bir deneyim gözüyle bakıyorum. Çok geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyorum :)

Hocam geçmiş olsun. Ben de bu konuya ilk kasım 2017 ayında yorum atmıştım o zaman başlayan ilişkim 2021 Mart ayında bitti yaklaşık 4 sene sürdü git gelli olarak. Ben de ayrılık sonrası 8 kilo verdim. Arkadaşlarımı kaybetmeye başladım. İçine kapanık değişik birisi oldum okulum uzadı vesaire. 2022'nin başlarında Erasmus yaparak kafayı bir şekilde toparladım. Sağlığım ve vücudum da eski haline döndü tekrar kilo aldım zayıflıklarımı yendim vesaire. Çok zor ve uzun bir atlatma döne miydi? Lakin günün sonunda benim değil onun kaybettiğini anladım. Şu an her şey yolunda benim için ve her şeye bir deneyim gözüyle bakıyorum. Çok geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyorum :)

Umarım yine burada güzel haberlerle sizinle denk geliriz. Teşekkür ederim.

Herkese sağlıklı günler. Maalesef birkaç seneye kalmadan durum güncellemesi yapıyorum. Bahsettiğim 5 senelik ilişkim 2 ay öncesinde bitti. Kendisi beni istemediğini söyleyerek terk etti. Bu durum bende düşündüğümden daha ağır sonuçlar yarattı ve maalesef ki ilaç kullanmaktayım. Elbet atlatacağım eski sağlığıma geri döneceğim fakat siz siz olun karşınızdaki kişi ne kadar melek gibi gelse de ne kadar inanmak isteseniz de birlikte kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmeden tamamen güvenmeyin. Çünkü öyle bir gün geliyor ki her şey anlamsızlaşıyor ve söylenen her şey yalan, yapılan her şey boşuna olmuş oluyor. Ayrılıktan 1 ay öncesine kadar size güven verip, sevdiğini, asla bırakmayacağını söyleyen kişi bir anda başka birine dönüşebiliyor ve tanıyamıyorsunuz. Bu güncellemeyi bu şekilde yapmak istemezdim. Herkese tekrardan sağlıklı günler. Hiçbir şey sizden daha önemli değil.
İnanamıyorum ya. 5 yıllık ilişkiyi bitirmek cesaret ister. Ve söylediği bahaneyse şaka gibi. Biz nasıl insanlara güveneceğiz?

Güzel dileklerde bulunan herkese teşekkürler. Allah sizlere de nasip etsin her şeyin en güzellerini. Birkaç sene sonrasında yine durum güncellemesi yapacağım. 😄 👍

Yav Allah kahretsin çok sevinmiştim bunu gördüm moralim çok bozuldu 🫡

Geri
Yukarı