İnce vücut nasıl geliştirilir?

Kusana kadar yemek sağlıksız değil mi? Sonra yeme bozukluğu falan olur uğraş dur diye biliyorum.

Bide spora gidince koşu yapiyimmi kalori alıyorum ama aynı zamanda veriyorum gibi oluyo

Bir de spora gidince koşu yapayım mi kalori alıyorum ama aynı zamanda veriyorum gibi oluyor

Haftada 3 gün spordan sonra koşu değil de yürüyüş yapabilirsin fazla kardiyo yapma senin sorunun zaten kas kütlenin olmaması çok fazla kardiyo yaparsan olanları da eritirsin.

Kusana kadar yemek sağlıksız değil mi? Sonra yeme bozukluğu falan olur uğraş dur diye biliyorum.

Eğer iştah kapalıysa bir süre kusma yaşanılabilir. Tabii bu bende olan bir şeydi belki başkalarında olmayabilir.

5 dk yürüsem yeter.

Zaten şu anki programını düzgün uygularsan salondan yorgun ve aç şekilde çıkarsın. Ama arada spor sonrası 5-10dk aralığında orta tempo kardiyo ile iştahın açılabilir. Eğer şeker hastalığın varsa zaten yiyebileceğin sınır belli çok zorlamasanda olur.

Saolun beyler

En önemlisi ön kol

Onu halletsem

Kolay

Daha iyi programı varsa olan atabilirmi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…