İncehesap arızalı anakart gönderdi

Samed Karaca

Hectopat
Yer
İstanbul
İncehesap'tan B450M S2H V2 model bir anakart aldım ve arızalı geldi. Bilgisayarcıya götürdüğümde 400 TL'ye tamiri olur dedi. Ben de İncehesap'ı aradım ve değişim sürecinin 1 ay sürebileceğini söylediler. Ben bu yüzden Online derslere giremiyorum iade süreci de 1 ay sürebilir dediler en azından paramı alıp başka yerden anakart alırım diye düşündüm ama 1 ay sürebilirmiş. Ben nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap, Sinerji, İtopya'nın riskleri bunlar hocam. Bekliyorsunuz ve çözümü de garanti değil. Mecbur gönderip beklemek mantıklı. Anakart tamiri de kolay bir şey değil ayrıca yeni aldığınız ürünü onarıma vermeyin ne idüğü belirsiz yerlere.

Çok acilse ve paranı geri alabiliyorsan tabii ki de iste. Ama aynı paraya dışarıdan aynı ürünü bulmakta zorlanabilirsin. Yada indirim kovalamak zorunda kalabilirsin bu da süreyi iyice uzatır. Bence 1 ay boyunca kendilerinin değişmesini bekleyin.

İncehesap'tan B450M S2H V2 model bir anakart aldım ve arızalı geldi. Bilgisayarcıya götürdüğümde 400 TL'ye tamiri olur dedi. Ben de İncehesap'ı aradım ve değişim sürecinin 1 ay sürebileceğini söylediler. Ben bu yüzden Online derslere giremiyorum iade süreci de 1 ay sürebilir dediler en azından paramı alıp başka yerden anakart alırım diye düşündüm ama 1 ay sürebilirmiş. Ben nasıl bir yol izlemeliyim?
Geri gönderin.
Ultra kazıkçı mahalle bilgisayarcılarına paranızı kaptırmayın.

Cayma hakkını kullan. Gözünüzü korkutup uğraşmamak için uğraşıyorlarsa sizde uğraşmayın. Verin iadeye yenisini alın. Fazladan 400 TL vermemiş olursunuz. Yenisini almanızda 1 aydan kısa sürer.

Geri
Yukarı