İncehesap yanlış ürün gönderdi

Bunlar James Donkey’ci firma değil mi? Daha önce kullanmadım bunu gördükten sonra bir daha da kullanacağımı sanmıyorum.
Aga james donkey sorunlarını güzel çözdüler. Kutularını mahvederek açtım. icindeki koruyucularını vs cope atmak üzere hazırlamışken iadeye karar verdim. hic sıkıntısız iade ettiler. Isterseniz sorunsuzunu yollayalim vs dediler kabul etmedim. bu hafta icinde para iadesi yapicaklarini söylediler.

Başka bir sipariş hazırlanırken, sizin siparişiniz ile karıştı büyük ihtimal. Kurumsal bir firmanın yapmayacağı türden bir hata. Ben para iadesi değil, sipariş ettiğim ürünü isterdim.
Başka sitelerde daha ucuza mevcut hem bu fırsattan belki işlemci değiştirebilirim o yüzden konu hakkında fazla ısrarcı bulunmadım.

Geçmiş olsun. Oranın ürünleri çok iyi çıkıyor, hiç şikayet görmemiştim. İnşallah en kısa sürede çözülür. Belki çalışan birinin yaptığı bir hatadır. Tabi her ne olursa olsun bir mağduriyet çıkıyor, inşallah en kısa sürede çözülür.

Aga james donkey sorunlarını güzel çözdüler. Kutularını mahvederek açtım. icindeki koruyucularını vs cope atmak üzere hazırlamışken iadeye karar verdim. hic sıkıntısız iade ettiler. Isterseniz sorunsuzunu yollayalim vs dediler kabul etmedim. bu hafta icinde para iadesi yapicaklarini söylediler.
Hatalı veya sorunlu ürün satmışlar, yaptıkları lütuf değil o monitörleri ya seve seve ya da seve seve alacaklardı. :) Diğer türlü bütün monitörleri para iadesi yapıp hem para hem de itibar kaybederlerdi.

Para iadesi yapacaklar.
O paraya şu an aynı ürünü alabiliyorsan tamam, ancak o parayla şu an o ürünü alamıyorsan yine kabul etmeyip hakkını arayabilirsin.

Hatalı veya sorunlu ürün satmışlar, yaptıkları lütuf değil o monitörleri ya seve seve ya da seve seve alacaklardı. :) Diğer türlü bütün monitörleri para iadesi yapıp hem para hem de itibar kaybederlerdi.

.

Yılda 50 60 sipariş verdigim icin firma ismini hatirlayamiyorum su anda. Hic bi firmayı zan altında bırakmamak için firma ismi vermiyorum. Zannediyorum su firmayla bu sorunu yaşamıştım demeden olayı anlatayim. Kulaklik aldım mikrofonu sıkıntılı çıktı. Iade talebini ürünü teslim aldıktan 10 dakika sonra oluşturdum. Ürünümü garantiye gönderdiler iade kabul etmediler.

Aslında bir ara Aliexpress'te Ryzen 3 2200G veya Ryzen 3 1200 550 TL'ye düşmüştü keşke kaçırmasaydınız. Evet garantiye gönderirseniz yapıyorlar. Bir arkadaşım öyle yaptırmıştı. Donanım Arşivi Athlon 200GE'yi kötüleyip karşısında G4560'ı savunan biri. İzlemenize değmez.
arkadaş sende Donanım Arşivi'ni kötülemek için yer arıyorsun 200GE ben kullanıyorum şuan performansı çok kötü düşük fps'yi geçtim takılmalardan oyunlar oynanmıyor konu sahibi arkadaşa mutlaka Ryzen 3 1200 öneririm minimum. Misal sende Aliexpress'ten 500 liraya Ryzen 3 1200 önermişsin onu da Donanım Arşivi önerdi rehberini yaptı resmen kör göze parmak sokuyorsun...

arkadaş sende Donanım Arşivi'ni kötülemek için yer arıyorsun 200GE ben kullanıyorum şuan performansı çok kötü düşük fps'yi geçtim takılmalardan oyunlar oynanmıyor konu sahibi arkadaşa mutlaka Ryzen 3 1200 öneririm minimum. Misal sende Aliexpress'ten 500 liraya Ryzen 3 1200 önermişsin onu da Donanım Arşivi önerdi rehberini yaptı resmen kör göze parmak sokuyorsun...
Utanmasan diyeceksin ki Ryzen 3 1200'ü Donanım Arşivi satıyor :) Ben sadece o videosunu söyledim ondan sonra daha birçok Çin menşeili hatta menşeisi bile olmayan markasız merdiven altı ürünleri tanıtıyor ve bunları Corsair, Kingston gibi markalarla karşılaştırıyor ekipmanlarda. Ayrıca 350 TL'lik işlemciden nasıl bir değer bekliyordunuz merak ettim :D Herhalde İ9 9900K gibi bir FPS vermesini falan. Madem kötü diyorsun benchmarklarına baksaydın ya arkadaşım. Hem sana ders olmuş olur sazan gibi atlamassın bundan sonra.

Oyun oynayacaksanız eğer athlon 200GE alınmaması gerek. Tabi gt 1030 tarzı kartlarla kullanacaksanız orası ayrı tabi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı