İncehesap yanlış ürün gönderdi

Bilmem ne arşivi kanalında Darboğaz yaptığını gördüm Gtx 1050'de. Bu arada sadece anakart elimde kutusunu açıp kontrol ettim direk garantiye gönderip bios güncelletme şansım var mı? Teşekkür ederim. Bu arada bütçemi 450-500 de yapabilirim herhangi başka bir işlemci uygun olursa Am4 soketli.
Aslında bir ara Aliexpress'te Ryzen 3 2200G veya Ryzen 3 1200 550 TL'ye düşmüştü keşke kaçırmasaydınız. Evet garantiye gönderirseniz yapıyorlar. Bir arkadaşım öyle yaptırmıştı. Donanım Arşivi Athlon 200GE'yi kötüleyip karşısında G4560'ı savunan biri. İzlemenize değmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olur işlemciler arasından.

Bunlar James Donkey’ci firma değil mi? Daha önce kullanmadım bunu gördükten sonra bir daha da kullanacağımı sanmıyorum.
Batuhan, bunlar dediğin firma Türkiye'nin ilk teknoloji ürünleri anlamında ithalatını yapan firmalarından Oksid Bilişim ;) Ama evet James Donkey'i ve Gamepower'ın da Türkiye distribütörü bu firma.

İnanın babamın oğlu da olsa yaptıkları yanlış kolay kolay yapılacak türden değil, uydu alıcısı nedir yahu. Bir de ürünü yollamak yerine para iadesi yapmaları da garip. Zaten son günlerde Hepsiburada'ya karşı bile güvenimi yitirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olur işlemciler arasından.
Burada overclock yapılmış maalesef anakartımdan dolayı böyle bir şansım yok. Fakat Athlon 200Ge kesin olarak X4 950'den iyi bir tercih olur.

Aşırı fevri davranmışsınız. Bu fevri hareketinizden dolayı ürün iadesi yapalım demişler. İncehesap çalışanı gibi yorum yapıyor olabilirim yanlış anlamayın sakın ama her insan hata yapabilir. İşiniz ne kadar önemli olabilir bu kadar yerden yere vuracak kadar. Farz edelim tedarik süreci uzun sürdü. Ne yapacaksınız? Okumadan onayladığınız sözleşmede yer alıyor bu madde. Onu yaparım, bunu yaparım, her yerde kötüleyeceğim, şöyledir, böyledir diye bence kendinizi yormayın. Ben 4 alışveriş yaptım hepsinden memnun kaldım. Üstelik kara cuma yoğunluklarına rağmen.

Aşırı fevri davranmışsınız. Bu fevri hareketinizden dolayı ürün iadesi yapalım demişler. İncehesap çalışanı gibi yorum yapıyor olabilirim yanlış anlamayın sakın ama her insan hata yapabilir. İşiniz ne kadar önemli olabilir bu kadar yerden yere vuracak kadar. Farz edelim tedarik süreci uzun sürdü. Ne yapacaksınız? Okumadan onayladığınız sözleşmede yer alıyor bu madde. Onu yaparım, bunu yaparım, her yerde kötüleyeceğim, şöyledir, böyledir diye bence kendinizi yormayın. Ben 4 alışveriş yaptım hepsinden memnun kaldım. Üstelik kara cuma yoğunluklarına rağmen.
Fevri davranmamın sebebi suçlu benmişim gibi davranmaları. Ben de daha öncesinden alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı ama elinde ürün var kargoya vermiyor kamera kontrolleri yapılsın göndereceğiz demesi ne kadar doğru ? Zaten mağduriyet yaşatıyorlar dediklerini yapmıyorlar yoksa çokta anlayışlı karşıladım sözde ben kargoya verir vermez ürünümu yollayacaklarini söylediler ama öyle olmadı ben de çareyi böyle buldum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı