İncehesap yanlış ürün gönderdi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
İncehesaptan 23 Kasım 2018'de X4 950 işlemci siparişi verdim malum Muhteşem Cuma'ya denk geldi. Yoğunluk olması bir hafta geç gönderilmesi kabul edilebilir diye düşünürken kargonuz yola çıktı mesajı geldi sevindim haliyle ama elime ulaşan bir Tv Uydu Alıcısı' idi. Mail atıp arayıp durumu bildirdim geri dönüş sağlayıp yanlış kargoyu tekrar bize yollarsanız sizin kargonuzu hemen göndereceğiz, sanırsanız ben suçluyum. Onu da gönderdim ellerine ulaştığına dair mesaj arama geldi her şey yolunda galiba diyorum ne kargomu gönderdiler daha ne bir şey. Mesaj atıyorum işte kayıt tutturmanız lazım falan yapıyorum yine tık yok. Sanırsınız ben bunları soydum, aldığım muameleye bak tam bir rezalet. Mesaj gönder falan sonra gelen mesaj da şu yazıyor : "Önümüzdeki hafta kamera kontrolleri sağlanıp işlemler başlatılacaktır.". Evet çok güzel yani ben niye kamera kontrollerini beklemek zorundayım? Tam bir bilgi sağlanmıyor ya da. Bir daha kolay kolay bir şey alacağımı düşünmüyorum bu siteden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Şikayetvar'a da konu açın, geçmiş olsun. Olası bir olumsuz geri dönüşte Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın.
Açtım ve benim gibi bir kaç kişiye daha olmuş maalesef. Benim gibi mağdur var istatistiklere bakınca da en çok şikayet bu ay gelmiş galiba hazırlıksız yakalandılar ve cok hata yaptılar.

Son durum;
IMG_20181203_201456.jpeg

İyi olmuş para iadesi. Athlon 200GE alıp BIOS update yaptırmaya çalış bence. MSI mağazasının garantisine gönderirsen yapıyorlar BIOS update'yi.

İyi olmuş para iadesi. Athlon 200GE alıp BIOS update yaptırmaya çalış bence. MSI mağazasının garantisine gönderirsen yapıyorlar BIOS update'yi.
Bilmem ne arşivi kanalında Darboğaz yaptığını gördüm Gtx 1050'de. Bu arada sadece anakart elimde kutusunu açıp kontrol ettim direk garantiye gönderip bios güncelletme şansım var mı? Teşekkür ederim. Bu arada bütçemi 450-500 de yapabilirim herhangi başka bir işlemci uygun olursa Am4 soketli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı