İncehesap.com hakkında uyarı

mehmet.bilen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
15.05.2020 tarihinde satın almış olduğum ekran kartı halen daha kargolanmadı. Firma ile görüşmeye çalışmalarımda telefonda bekleme süresi en az 20 dk üzerine çıkmaya başladı. Şahsımca yaşanan bu sorun ve bununla birlikte bu sıralar İncehesap.com firmasının şikayetleri artmaya başladı. Pandemi süreci bahane ediliyor lakin paranızı riske ederken bir daha daha düşünmenizde fayda var.

15.05.2020 tarihinde satın almış olduğum bir başka ekran kartının iadesini istedim. Ekran kartı tarafıma kargolandı ve bu süreç bahane edildi. Kargoyu teslim almadan iade ettim ama yine de iade sürecim başlatılmadı. Bu seferde kargo firmasını suçluyorlar ve diyorlar ki "kargolar tarafımıza ulaşmadı. Tazmin talep etmekteyiz. Tazmin onayı sonrası ücret iadeniz başlatılacaktır." Bu iki sorun için tüketici hakem heyeti ve CİMER aracılığı ile firmayı şikayet ettim.

Firmanın git gide İstanbul Bilişim yahut Boss Bilişim yolunda ilerlediğini düşünmeye başladım.
Edit: Para iadem bugün yapıldı. Tam 45 gün sonra.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı