İncehesap güvenli midir?

Hocam internette (şikayet var sitesi vs.) Çok fazla şikayet var, yani açıkçası bir kere ödeyeceğim bilgisayara hata olmasını kimse istemez, arka kasa fanını ters takmış diyenler var, yanlış ekran kartı göndermiş diyenler var, sistemim hata veriyor ama garantiye gönderdiğimde hiçbir sorun yok diyerek geri gönderildi diyeni var, güvenilirliğinden kastım garanti, iade, parça sağlamlığı vs. yani bu şikayetlere rağmen güvenmem doğru mu olur, yoksa bu şikayetler karalama kampanyası mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
PSU alışverişim oldu sıkıntı çıkmadı.

Şu anki piyasada mümkün olsa yaparım.

Genelde sorunlar hazır sistemlerde oluyor hocam, yine de teşekkürler.
Gerçi haklısın, sürekli aklımdan çıkıyor şu piyasa meselesi :D.
Almayı düşündüğün hazır sistemi paylaşabilirsen bakalım sıkıntısı var mı diye.
İncehesap Gamepower PSU koymayı seviyor çünkü, o sistemlerden uzak durmak gerek veya ayrıca ek bir PSU siparişi verip geldiği an PSU değişimi yapmak gerek.

Gerçi haklısın, sürekli aklımdan çıkıyor şu piyasa meselesi :D.
Almayı düşündüğün hazır sistemi paylaşabilirsen bakalım sıkıntısı var mı diye.
İncehesap Gamepower PSU koymayı seviyor çünkü, o sistemlerden uzak durmak gerek veya ayrıca ek bir PSU siparişi verip geldiği an PSU değişimi yapmak gerek.

Bunu biraz daha özelleştirip almayı planlıyorum.
RAM'ler, işlemci, anakart işlemci yükseltme sebebim ileriye dönük bir PC oluşturmak.

Hocam şaşırtıcı biçimde güç kaynağı iyi, 700W olanını ben kullanıyorum. Kasa falan da kolayca adam edilebilir, seçenekler iyi. Ancak o anakartların neresinden tutsan elinde kalıyor, VRM yapıları zayıf hep. Başka alternatif sistem var mı? Yoksa yine bunun üzerinden elimizden geleni yapmaya çalışalım.

Hocam şaşırtıcı biçimde güç kaynağı iyi, 700W olanını ben kullanıyorum. Kasa falan da kolayca adam edilebilir, seçenekler iyi. Ancak o anakartların neresinden tutsan elinde kalıyor, VRM yapıları zayıf hep. Başka alternatif sistem var mı? Yoksa yine bunun üzerinden elimizden geleni yapmaya çalışalım.

Hocam şimdilik bir alternatif yok, anakartı B450M-A PRO Max yapmayı düşünüyordum onun dışındaki G1650'li sistemler pahalı ama sizin önerebileceğiniz bir sistem varsa lütfen yazın
RAM'leri Vulcan 2x8 3200 MHz
İşlemci R5 3600.
Anakart B450M-A PRO Max.
Toplam 6100 TL.
Böyle özelleştirmeyi düşünüyordum ilerleyen yıllarda RX 5700 XT, RX 5600XT, RTX2060, RTX2070, RTX3060 vs. takmayı düşünüyordum.

Hocam internette (şikayet var sitesi vs.) Çok fazla şikayet var, yani açıkçası bir kere ödeyeceğim bilgisayara hata olmasını kimse istemez, arka kasa fanını ters takmış diyenler var, yanlış ekran kartı göndermiş diyenler var, sistemim hata veriyor ama garantiye gönderdiğimde hiçbir sorun yok diyerek geri gönderildi diyeni var, güvenilirliğinden kastım garanti, iade, parça sağlamlığı vs. yani bu şikayetlere rağmen güvenmem doğru mu olur, yoksa bu şikayetler karalama kampanyası mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam her firma hata yapabilir. Ama incehesap hata yaparlarsa da ürünlerinin arkalarında duruyorlar.

@gizli kalsın hocam ayrı anakart alacak bütçen olur mu? Olursa en ucuz A320'yi seçersin buradan, namaz sonrasında değişilmesi gerekenleri de yazarım, kasa gelince direkt anakart değiştirirsin tertemiz sistemin olur.
Bir de akşamki Gaming Gecesi indirimlerine bakmak lazım, bahsi geçen 1650 D6 modeli sık sık giriyor indirime, belki ayrı ayrı toplama imkanı doğar.

Yeni konular

Geri
Yukarı