İncehesap iade nasıl yapılır?

Burada ki şube de öyle söyledi sabah erkenden getirin dedi ama yasak var malum numara verdi orayı aradım orada da iade süreci başlattılar ve yine aynı şube yarın gelip alacak bir de o şube şöyle söyledi bana biz gelip almıyoruz siz getiriyorsunuz demişti MNG Kargo'sundan uzak durun tam bir cinnetlik vallahi yarın inşallah kargoyu almaya gelecekler herhangi bir şekilde kutuya zarar vermedim faturasıyla birlikte iade edeceğim 1 TL ne ya 1 TL'ye satıp sonra 100 TL'ye nasıl çıkartıyorlar İncehesap'tan ilk alışverişim ve son alışverişim oldu.
Hocam o sınırlıydı ama. 50 tane sattılar 1 TL'den. Çok da üzülmeyin.

Biz gelip almıyoruz diyemez ki size. Evden alma hizmetleri yokmuymuş bölgenizde.

Verdikleri numarayı aradım oradan iade talebi oluşturdum ve oraya sordum mecbur gelecekler dediler herkesin kafasından farklı şey çıkıyor. Oruçlu oruçlu boşu boşuna bisiklet sürüp gitmeye mi sinirleneyim yoksa aldığım ürünün eskiden 1 TL olduğuna mı karar veremedim.
Hocam o sınırlıydı ama. 50 tane sattılar 1 TL'den. Çok da üzülmeyin.

Üzülmekten ziyade sinirliyim sınırlı olsa dahi hak yemektir bu bence o firmayı bir daha kullanırsam iki olsun istedikleri kadar indirim yapsınlar "Gaming gecesi" altında bu zorlu süreç sonrasında biraz araştırma yaptım o siteden çoğu kişi mağdur.

Üzülmekten ziyade sinirliyim sınırlı olsa dahi hak yemektir bu bence o firmayı bir daha kullanırsam iki olsun istedikleri kadar indirim yapsınlar "Gaming gecesi" altında bu zorlu süreç sonrasında biraz araştırma yaptım o siteden çoğu kişi mağdur.
Nasıl hak yemek bu tam açıklar mısın? Adamlar zararına ticari bir kampanya düzenlemiş burada.

Nasıl hak yemek bu tam açıklar mısın? Adamlar zararına ticari bir kampanya düzenlemiş burada.

Açıklayayım hemen bir ürünü %30 %40 şekilde indirime sunabilirsiniz bunda sorun yok indirim kampanya dediğiniz şey böyle olabilir ancak bir ürünü 1 TL'ye sunmak o ürünün değerini düşürür insanlar "aa bu ürün 1 TL'ye satılıyor iyi bir şey olsa 1 TL'ye mi satılır?" diye düşünmezler mi adamlar zararına ticari bir kampanyadan ziyade 100 TL'ye alan kişileri zarara uğratmışlardır benim görüşümce şu an fiyatı 120 TL'lik bir ürünü geçen sene 1 TL'ye satıyorlarsa o ürün değersizdir.

Açıklayayım hemen bir ürünü %30 %40 şekilde indirime sunabilirsiniz bunda sorun yok indirim kampanya dediğiniz şey böyle olabilir ancak bir ürünü 1 TL'ye sunmak o ürünün değerini düşürür insanlar "aa bu ürün 1 TL'ye satılıyor iyi bir şey olsa 1 TL'ye mi satılır?" diye düşünmezler mi adamlar zararına ticari bir kampanyadan ziyade 100 TL'ye alan kişileri zarara uğratmışlardır benim görüşümce şu an fiyatı 120 TL'lik bir ürünü geçen sene 1 TL'ye satıyorlarsa o ürün değersizdir.
Bu dediğimiz şeye kampanya diyoruz biz, indirim değil. İndirim kârdan kısılır, kampanyanın ise asıl amacı reklam yapmaktır. İnsanlar da düşündüğünüz gibi düşünmüyor.

Bu dediğimiz şeye kampanya diyoruz biz, indirim değil. İndirim kârdan kısılır, kampanyanın ise asıl amacı reklam yapmaktır. İnsanlar da düşündüğünüz gibi düşünmüyor.

Herkesin düşüncesi kendisi için doğrudur 1 TL'ye satılırken alan kişiler toplu alıp şu an 120 TL'ye satabilirler ve paralarını katlayabilirler YouTube'ye 1 TL'lik mouse yazarsanız veya mouse markasını neler çıkacağına bir bakın örnek vereyim aldığınız bir ekran kartı 14 bin TL olsun bir an da o firma siz aldıktan iki gün sonra o fiyatı 2 bin TL yapsın ne durumda kalacağınızı düşünün bence bu bir kampanyadan ziyade gerçek fiyatıyla alanları zarara uğratmaktır bu benim düşüncem başka kimin ne düşüneceğini bilemeyeceğim.

Herkesin düşüncesi kendisi için doğrudur 1 TL'ye satılırken alan kişiler toplu alıp şu an 120 TL'ye satabilirler ve paralarını katlayabilirler YouTube'ye 1 TL'lik mouse yazarsanız veya mouse markasını neler çıkacağına bir bakın örnek vereyim aldığınız bir ekran kartı 14 bin TL olsun bir an da o firma siz aldıktan iki gün sonra o fiyatı 2 bin TL yapsın ne durumda kalacağınızı düşünün bence bu bir kampanyadan ziyade gerçek fiyatıyla alanları zarara uğratmaktır bu benim düşüncem başka kimin ne düşüneceğini bilemeyeceğim.
Kişi başı 1 tane alınabiliyordu hocam.

Hocam 50 tane sattılar, ne kadar fırsatçı olabilirler Allah aşkına?

Benim değindiğim noktayı anlamadınız muhtemelen sorun kampanya yapılmasında değil sorun 1 TL'lik bir ürünü 120 TL'ye tekrar çıkartmaları geçen sene için 50 adeti 50 TL şu an alacağınız zaman 6 bin TL veriyorsunuz o zaman alsaydınız 50 TL'ye alabiliyordunuz ben fırsatçılık yapıldığını dile getirmedim ben sadece firmanın güvensiz tavırlar sergilediğini dile getirmek istedim herhangi bir ürün aldığım da fiyatı ne olursa olsun 100 TL veya 1000 TL iki gün sonra bu fiyatı 1 2 TL'ye çekmeyeceklerini bilemezsiniz normal şartlar da çoğu firma veya benim gördüklerim fiyatı %50 %70 yapıyor o zaman anlaşılır bir durum ancak 1 TL nedir 2 TL bir su zaten su kadar değeri yok bu Mouse'nin ve o sitenin reklama ihtiyacı olacağını sanmıyorum Gaming gecesi adında birçok reklamı var ve birçok YouTuber veya yayıncı tarafında reklamları mevcut dediğim gibi herkesin görüşü kendince doğrudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı