İncehesap iade talebi nasıl olmuş?

396162

Hectopat
İncehesap'a ürünü değişim için yarın yollamayı düşünüyorum, üstünde bir kağıt ile Yurtiçi Kargo'ya vereceğim. sizce bu yazı nasıl olmuş, detaylı istemişler.

Aldığım ekran kartını taktım ilk başta görüntü verdi ardından gitti ve bir daha görüntü alamadım ASUS yazısından sonra ekran kararıyordu ben de format attım ekran geldi ve 5dk sonra tekrar gitti ayrıca ekran gittikten sonra bir daha görüntü alınmıyordu ya format atmak lazımdı ya da güvenli modda açmak lazımdı tekrar format attım ekran kartı driver i kurarken ekran gitti yani ben bu bilgisayarı normal Windows açıkken kullanamıyorum arkadan Windows'dan ses geliyor takma çıkarma sesi gibi sonra bildirim sesi geliyor ama ekran gelmiyor no signal yazıyor sadece güvenli modda düzgün açılıyor o da bir işe yaramıyor zaten 4-5 tane bilgisayarcı gezdim hepsi ekran kartımı iade etmemi / değişim yapmamı önerdi sorun %99 ekran kartında hiç bekleme iade et onu dediler yarın Yurtiçi Kargo eve kurye hizmeti ile ürünü size yollayacağım ürünün iadesini istemiyorum şu an stok yok bu fiyata ekran kartı alamam aynısı ile değişim veya bana bildirmek şartı ile dengiyle değişimini istiyorum (1650 Super gibi) gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Forumdaki arkadaşlar noktalama işaretleri ve cümle yazmayı benden çok daha iyi yapıyorlar, o yüzden buraya yazayım dedim. Yanlışları düzeltebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı