İncehesap, iade

Pyrus

Centipat
Merhaba dostlar, ben İncehesap sitesinden JD712 model kulaklık satın aldım. Birkaç gün test ettim ve kulaklık çok yoruyor, (Logitech g231'den geçtim bu arada) mikrofonu beklediğim gibi değil ve sesi çok açınca hoparlörden cızırtılar geliyor. İade etme kararı aldım ama kullanıcı şartlarında kulaklıkların iade edilemediği yazıyor fakat ben iade talebi oluşturdum ve kargo anlaşma no gönderildi bana. Bugün de Yurtiçi kargo şubesine gittim bana iade kodu soruldu ben de kargo numaramı ve sipariş numaramı ilettim fakat geçerli gözükmediğini söyledi ben de arkama bakarak geri döndüm tabiri caizse. Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Kulaklıklar kullanımdan sonra hijyen açısından iade alınmıyor diye biliyorum.Kaldıki benim sorunlu ekran kartını iade etmem 1 ay sürdü incehesap'a.Ter attım resmen :) şikayetvar.com a şikayet yazmayı deneyin tarafınıza dönüş yapacaklardır.Derdinizi daha net anlatırsınız.

Kulaklıklar kullanımdan sonra hijyen açısından iade alınmıyor diye biliyorum. Kaldı ki benim sorunlu ekran kartını iade etmem 1 ay sürdü İncehesap'a. Ter attım resmen :) şikayetvar.com a şikayet yazmayı deneyin tarafınıza dönüş yapacaklardır. Derdinizi daha net anlatırsınız.

Sorunun neydi ekran kartini neden iade ettin.

Sorunun neydi ekran kartini neden iade ettin.
Mavi karıncalanmalar,3200 e kadar cıkan fan hızı,mavi ekran,siyah ekran.Pc donup yeniden başlıyordu.Ben talebimi belirterek yollamama rağmen kartı alıp tamir etmeye çalışmışlardı.Bu süreçte çokça kez arayıp talebimi yinelememe,işleri bittiğinde tarafıma haber vermelerini istememe rağmen bir sabah kargoyu hiçbirşey demeden yollamışlardı.Genel olarak kötü niyetli olmadıklarını düşünüyorum ama kesinlikle iyice artan iş hacimleri ile başa çıkamıyorlar :D

Aynı kulaklığı dip ses var diye ertesi gün iade ettim. Afedersin ama çöp kulaklıklar kumandası bile bozuk geldi bana. İade ederken ek saydam köpük içine koydum tam takır poşetledim direk aldılar iadeyi. Keşke almadan önce soraydınız hatta mizahi olarak şurada da yazdım bu kanser kulaklığı.

Aynı kulaklığı dip ses var diye ertesi gün iade ettim. Afedersin ama çöp kulaklıklar kumandası bile bozuk geldi bana. İade ederken ek saydam köpük içine koydum tam takır poşetledim direk aldılar iadeyi. Keşke almadan önce soraydınız hatta mizahi olarak şurada da yazdım bu kanser kulaklığı.
Aslına bakarsanız 3-4 tane Youtube kanalının bu kulaklık için incelemelerine baktım. Gözüme güzel ve uygun fiyatlı gözüktü. Eğer iade edemezsem seve seve ödeyeceğim ama hayırlısıyla Corsair Void Elite'e terfi ediyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı