İncehesap ikinci el monitör gönderdi

Pisst0nn

Centipat
Merhaba,

25 Temmuz tarihinde “incehesap.com '' üzerinden Gigabyte Aorus FI27Q 27” 165Hz 1ms FreeSync Flicker-Free G-Sync Uyumlu Pivot E-LED IPS QHD Gaming Monitör satın aldım.

Evde ürünü açtığımda cihazın ekranında parmak izleri mevcuttu. Ürünü paketine koyup değişim için Yurtiçi kargo ile gönderdim.

Satın almış olduğum firma daha önce açılımı yapılmış ikinci el ürün göndermiş olup ayıplı mal göndermiştir. Bu bayram ortasında başımıza bir ton şey çıkarmış olup en az 20 günden fazla kullanmayacağım ürüne para ödemiş olacağım.

14 günlük koşulsuz iade/değişim hakkımı kullanarak ürünün ''sıfır kutu bir ürün'' ile değişimini talep ettim ve bana 20 gün servis raporu bekleyeceksiniz cevabı geldi.

Bu konu hakkında nasıl adımlar atabilirim? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba,

25 Temmuz tarihinde “incehesap.com " üzerinden Gigabyte Aorus FI27Q 27” 165Hz 1ms FreeSync flicker-Free G-Sync uyumlu pivot e-LED IPS QHD Gaming monitör satın aldım.

Evde ürünü açtığımda cihazın ekranında parmak izleri mevcuttu. Ürünü paketine koyup değişim için Yurtiçi Kargo ile gönderdim.

Satın almış olduğum firma daha önce açılımı yapılmış ikinci el ürün göndermiş olup ayıplı mal göndermiştir. Bu bayram ortasında başımıza bir ton şey çıkarmış olup en az 20 günden fazla kullanmayacağım ürüne para ödemiş olacağım.

14 günlük koşulsuz iade/değişim hakkımı kullanarak ürünün "sıfır kutu bir ürün" ile değişimini talep ettim ve bana 20 gün servis raporu bekleyeceksiniz cevabı geldi.

Bu konu hakkında nasıl adımlar atabilirim? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Geçmiş olsun.

Merhaba,

25 Temmuz tarihinde “incehesap.com " üzerinden Gigabyte Aorus FI27Q 27” 165Hz 1ms FreeSync flicker-Free G-Sync uyumlu pivot e-LED IPS QHD Gaming monitör satın aldım.

Evde ürünü açtığımda cihazın ekranında parmak izleri mevcuttu. Ürünü paketine koyup değişim için Yurtiçi Kargo ile gönderdim.

14 günlük koşulsuz iade/değişim hakkımı kullanarak ürünün "sıfır kutu bir ürün" ile değişimini talep ettim ve bana 20 gün servis raporu bekleyeceksiniz cevabı geldi.

Merak etmeyin gereken zamanda iade başvurusunu yapmışsanız sorun yoktur. İnce hesap güvenilirdir mağdur edeceğini düşünmüyorum ama nasıl böyle bir ayıp yapmış bende anlamadım. İletişim kurun 14 günlük iade sürecinde 20 günlük beklettiklerini destek ekibine kesinlikle ilet yardımcı olacaklardır.

Kullanılmış ürün gönderilmesi rezalettir. Kutuyu açtığınız için servis incelemesi şart. Adamlar nereden bilebilir ki bir hasar olmadığını? Peluş oyuncak değil ki elektronik cihaz bu, normal bir durum.

İncehesap sitesinden alışveriş yapılmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum benzer bir olay bende yaşadım sözde cuma gecesi indirimi denilen (kullanılmış ürün satma gecesi)’nden kulaklık aldım aldığım kulaklık hem 15 günde geldi hem de sağ tarafından neredeyse hiç ses gelmiyordu iade etmek istedim ama muhatap olacak kimseyi de bulamadım öylece kaldı elimde gerçi benim aldığım ürün pek pahalı değildi ama o monitör pahalıdır hocam umarım sorununuz çözülür.
Bir de ek olarak bu cuma gecesi indirimi saçmalığında şöyle bir kurnazlık yapıyorlar mesela 480 GB bir SSD satacaklar o gece normalde o SSD’nin fiyatı 400 ise bunlar kampanyadan önce 500 yapıp %20 indirim gösteriyorlar 🙂 hee gerçekten piyasanın altında sattıkları ürünler ise daha önce satıpta iadesi alınan arızalı ürünler.

Dosya Ekleri

• 727D68CF-C440-4A69-B8E2-4028C1BB48C6.png
    727D68CF-C440-4A69-B8E2-4028C1BB48C6.png
    126 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı