İncehesap pişmanlıktır

Kesinlikle haklısınız. Birçok forumda böyle durumlar gördüm ellerinde olmasına rağmen değişim yapılmamış. Bir arkadaşın ekran kartına ücret iadesi dedikten sonra aynı ürünü Gaming Gecesi'nde satmışlardı.

Arkadaşlar, konuyu açan kardeşimiziin konusunu biliyor musunuz bilmiyorum ama. Bu çocuk GDDR 5 sipariş vermiş, 4 versiyonunu göndermişler. Bilmediğinizi varsayarak bunu açıkladım. Ha hala gerçekten çocuğun derdine ortak olmuyorsanız, insanlığınızıın bittiği noktadır. Bu tamamen dolandırıcılıktır. İptal etmek yerine değişim yapmak zorundalar. Sıradan bir konu değil yani.

Size almayın yazdınız demedim uzatmanın anlamı yok şans işidir her markada bunlar olur iyi akşamlar.

Markayla alakası yok satan firmayla alakası var ben ürünün markasına bir şey demiyorum hocam neyse size iyi geceler.
Evet arkadaşlar İncehesap napmış bilin bakalım GDDR5 olan kartın ismini GDDR4 yapmış 2 tane vardı DDR4 ve GDDR5 şimdi ise GDDR4 ve DDR4 olmuş çok iyi dolandırıcılık bildiğin bu şimdidide ürünün ismini değiştirmişler.

Son düzenleme:
Her kullanıcının deneyimi farklıdır. Kaygını anlıyorum ancak fikir arayanları negatif yönlendirmek yanlış.
Değişim süreci olduğu kesin mi arayıp sordunuz mu? Belirtmeniz bir şeyi ifade etmez. Örneğin Trendyol'da değişim istesen de iade ederler. Firmayı ben de sevmiyorum ama gidip de pişmanlıktır falan boş şeylere gerek yok. Başlığa incehesap ile ilgili sorunum yazabilirdin.

Değişim süreci olduğu kesin mi arayıp sordunuz mu? Belirtmeniz bir şeyi ifade etmez. Örneğin Trendyol'da değişim istesen de iade ederler. Firmayı ben de sevmiyorum ama gidip de pişmanlıktır falan boş şeylere gerek yok. Başlığa İncehesap ile ilgili sorunum yazabilirdin.

Bana göre pişmanlık.
Değişim süreci olduğu kesin mi arayıp sordunuz mu? Belirtmeniz bir şeyi ifade etmez. Örneğin Trendyol'da değişim istesen de iade ederler. Firmayı ben de sevmiyorum ama gidip de pişmanlıktır falan boş şeylere gerek yok. Başlığa İncehesap ile ilgili sorunum yazabilirdin.

İade ettiler değişim istediğim halde sormadan.

Sistem böyle işliyor olabilir ama siz Şikayetvar'a yazın.

Yazdım oraya İncehesap saçma sapan kayıt alındı yardım olacağız falan yazıyor her mesajıma bunu yazıp duruyor saçma sapan İncehesap pişmanlıktır dememşn sebebi açıklama yapmadılar sormadılar GDDR5 DDR4 geldi ok ama bir açıklama yok saçma sapan şeyler söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı