Shoesduragi Pişmanlıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
100720171712111712767_2.jpg

Burada sizler alay edin veya dalga geçin diye açmadım bu başlığı. Bu sayfadan başkaları alışveriş yapmasın ve başkasının da canı sıkılmasın diye açtım. Çok garipsiniz

Öncelikle geçmiş olsun ama yani Instagram üzerinden ayakkabı satın almak cidden kumar yani. Hele ki böyle isimli bir sayfadan. Normal mağazada bile ne sorunlarla karşılaşılıyor sonuçta. Ayak sağlığı çok önemlidir. En basitinden mantar bile başınızı büyük belaya sokabilir. Umarım tekrar bu tarz sayfalardan alış veriş yapmazsınız. Tekrar geçmiş olsun.

Tüketici Hakem Heyetine şikayetçi oldum. Sonrasında şikayetin ekran görüntüsünü çekip adamlara attım. Şu an peşimde koşuyorlar şikayeti geri çekmem için. Ayakkabıyı gönderin çekerim dedim. :D

Tüketici Hakem Heyetine şikayetçi oldum. Sonrasında şikayetin ekran görüntüsünü çekip adamlara attım. Şu an peşimde koşuyorlar şikayeti geri çekmem için. Ayakkabıyı gönderin çekerim dedim. :D
Kesinlikle şikayeti geri çekmeyip bir insanlık yapın. Siz bir çift ayakkabı alıp yolunuza devam ettiğiniz zaman bu dalavereciler %100 performanslar yollarına bakacaklar. Şikayeti sürdürdüğünüz zaman en azından bir şeyler doğru gidecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı