Vivense pişmanlıktır

Celal YK

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
POWERBOOST K521B
POWERBOOST 650W 80+ BRONZE
ASUS PRİME B450M-A II
ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL OC Edition 8 GB
AMD RYZEN 5 5600
GOODRAM 3600 MHz CL 18 8 GB (2X)
Vivense'den anldığım ürünü 1 aydır bekliyorum ve 1 hafta önceye kargoya verildi ve 2 gün önce dağıtıma çıktı. 2 gündür dağıtımda aradığımda ise Niğde'de şubelerinin olmadığını, Aksaray'dan geldiğini söylediler fakat bugünde beni aradıklarını ve ulaşamadıklarını söylediler. Kimse aramadı ama aramalarına gerek yoktu zaten ben herkese söyledim kargom gelecek evden ayrılmayın diye yani 2 3 gündür kimse evi boş bırakmıyordu, yarın adliyeye gidip şikayetçi olacağım. Bunu paylaşma sebebim çok alışverişi var diye. Güvenmeyin. Herkese iyi akşamları dilerim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-18-18-32-01-066_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-18-18-32-01-066_com.android.chrome.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Yani dostum 40 binlik ürünü 25'e satanlar. Burada da az bir durum var tabii ki. Bunlar satın aldığın ürünü diyelim 30 bine aldın gidip daha uygun yapan marangozlara verip ondan da kar elde ederek kazanıyorlar sen uygun alıyorsun o da yaptırma işini uygun arıyor. Aldığın ürün büyük ihtimalle yaptırılamamış. Güvenli değil yani kısacası. Moda Life bu konuda tek elden dağıtım yapar. Nereden alırsan al ildeki depodan gönderim yaparlar. Bu markayı da reklam diye değil farklılıkları anla diye yazdım. Bu da benzer uygunlukta çünkü.

Geri
Yukarı