İncehesap'tan alınan sistem özelleştirmeler dahil edilmeden sipariş edildi

EfeKaan02

Kilopat
Merhaba, dün İncehesap'tan kasayı özelleştirerek bir sistem satın aldım fakat özelleştirmeyi dahil etmeden satın almışım şimdi faturaya baktığımda fark ettim, hala ürünler paketleniyor, desteğe yazdım. Kasayı değiştirme imkanım olur mu? Eğer yoksa iade edip tekrardan mı sipariş vermeliyim? Böyle olursa ne kadar sürer iadenin işleme alıp paranın tekrardan gelmesi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün İncehesap'tan kasayı özelleştirerek bir sistem satın aldım fakat özelleştirmeyi dahil etmeden satın almışım şimdi faturaya baktığımda fark ettim, hala ürünler paketleniyor, desteğe yazdım. Kasayı değiştirme imkanım olur mu? Eğer yoksa iade edip tekrardan mı sipariş vermeliyim? Böyle olursa ne kadar sürer iadenin işleme alıp paranın tekrardan gelmesi?
Ürünü sana göndermeden iptal et veya değişiklik iste. Yoksa iade süreci tamamen firmaya bağlı değişir.

TKHK Madde 18: ...firmalar cayma hakkının sonucu olan iade süreçlerini, kendileri belirleme, (iade hakkı tanımamakta ya da iade süresini takdir etmekte) hakkına sahip bulunmaktadırlar.

Desteğe yazın ama geç cevap verebiliyorlar o sürede kargoya verirlerse geç olur. Kargoya vermedikleri sürece iptal edebilirsin ama paranın gelmesi 1-2 haftayı bulabiliyor bankaya göre tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı