İngiltere'deki akrabaları kıskanmak

İnan bana senden çok ben gitmek istiyorum ama pat diye olmuyor herşey bir anda işte, sabırlı olman lazım. Akrabaların sana davetiye atabilir, orada çalışarak başlayabilirsin. Gerçi 14 yaşındasın seni o yaşta çalıştırırlar mı bilmem ama, bir sorgula istersen.

Bu hayatta iki şey önemlidir bir zaman iki sağlık, önemli olan senin kendi yaşamında attığın adımlar birilerinin daha iyi veya daha kötü şeylere sahip olması seni etkilemesin, daha yaşın genç önünde uzun bir zaman var bunu iyi değerlendir kendini yetkin bir birey haline getir geri kalan şeyler işin tuzu karabiberi.

Çünkü ilk mesajımda da belirttiğim gibi sızlanmanın hiç kimseye bir faydası yok. Şu an burada konu açmak yerine çalışıyor olsaydın belki senin de yurt dışına gitmek için bir şansın olabilirdi mesela.
Çalışıyorum zaten, 1 kez yazdım tekrar yazıyorum. Şuan sizce 14 yaşımda ben gidiyorum diyip İngiltere'ye veya Almanya'ya gidebilirmiyim?

14 yaşındayken bunları düşünme ben düşündüm 20 yaşıma geldim hala düşünüyorum değişen bir şey yok :D

Bu arada RDR 2'nin su ana kadar oynadigim kismini sadece olaylara bakarak bile herkes anlar.
Kendi aralarındaki muhabbetlerden bahsetmiştim fakat neyse...
Onlardan iyi duruma gelmek için calis, kiskanmaya zamanin kalmayacak.

bu arada RDR 2'nin su ana kadar oynadigim kismini sadece olaylara bakarak bile herkes anlar.

Bu arada onun dışında Fallout New Vegas bitirdim, herhalde orada da olaylardan anlaşılıyor demessiniz oyun saf RPG resmen kimseyi öldürmeden bile bitirebiliyorsunuz ikna ederek.

Kendi aralarındaki muhabbetlerden bahsetmiştim fakat neyse...

Bu arada onun dışında Fallout New Vegas bitirdim, herhalde orada da olaylardan anlaşılıyor demessiniz oyun saf RPG resmen kimseyi öldürmeden bile bitirebiliyorsunuz ikna ederek.
İnan bana ben de B1-(B2 de olabilir emin değilim şuan ama)'in vocabulary'sine geçmeden önce ben de böyle düşünüyordum.

İngilizcenin bir oyundan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim.
Yabancı dilleri öğrenmek için çaba göster ve dersini disiplinli bir şekilde çalış.
Önündeki fırsatlardan yararlan sadece hayallerine odaklanma.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210219-231700_Chrome.jpg
    Screenshot_20210219-231700_Chrome.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 33
İngilizcenin bir oyundan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim.
Yabancı dilleri öğrenmek için çaba göster ve dersini disiplinli bir şekilde çalış.
Önündeki fırsatlardan yararlan sadece hayallerine odaklanma.

Oyundan ibaret demedim zaten, bunları anlayabiliyorum dedim yani ingilizcem kötü değil. Yabancı diller öğrenmeye çaba gösteriyorum hatta Windows'umu hiç Türkçe kullanmadım, hep Almanca ve İngilizce kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı