İninal mı, Papara mı?

Açıkçası veli inayi olduktan sonra Papara ininal hepsi saçma veli çocuğu adına kart alabilir sanal alışverişe de açabilir.
Akbank, Ziraat, Garanti, Yapıkredi gibi bankaların verdiği banka kartlarında ''Cashback'' uygulaması yok.
Ayrıca tamamen veliye bağlı olunduğundan tavsiye etmiyorum ben. Banka kartı alacaksanız direkt Papara alın.

Komisyon, komisyon, komisyon; aylık kullanım ücreti, komisyon, komisyon...

Aylık kullanım ücreti kaldırıldı 😃

Ayrıca Papara kartları Şok'tan alabilirsin 1-2 hafta beklemene gerek yok. Benim tercihim Nays. Papara, Nays'tan sonra benim için. Ininal sıranın en sonlarında :D.

Bayağı saçma kimlik okutma falan ne gerek var.
Saçmalamayın lütfen gerekli bir durum bu biri kimliğinizi çalıp hesap açsa ne yapacaksınız? Bunların hepsi güvenlik önlemi.

İninal multinetin ben ininal alırdım Papara'ya güvenmiyorum Papara hakkında bazı olaylar var.

Cashback benim işime gelmiyor ayda en fazla 100 lira cashback alsam uğraşmaya değmez o biraz kişisel konu.

Uğraştığın falan yok, hem ininal hem Papara alabilirsin. İstediğin gibi sipariş ediyorsun evine geliyor, kullandıkça cashback tarzı güzel olayları var ve komisyon çok az daha ne istiyorsun? Çok az değil hatta genellikle komisyon yok bile.

Tavsiyem 18 yaş altı iseniz Nays ve Papara hesabı sahibi olmanız. Her türlü işimi o şekil görüyorum cashback olaylarına takılmasamda iyi bonuslar veriyor. 17 yaşındayım seneye 18 olunca Ziraat vs açarım artık.

Uğraştığın falan yok, hem ininal hem Papara alabilirsin. İstediğin gibi sipariş ediyorsun evine geliyor, kullandıkça cashback tarzı güzel olayları var ve komisyon çok az daha ne istiyorsun? Çok az değil hatta genellikle komisyon yok bile.

Tavsiyem 18 yaş altı iseniz Nays ve Papara hesabı sahibi olmanız. Her türlü işimi o şekil görüyorum cashback olaylarına takılmasamda iyi bonuslar veriyor. 17 yaşındayım seneye 18 olunca ziraat vs açarım artık.

Babama söyleyince direkt limiti arttırıyor ben de alıyorum şu an tek yaptığım miktarı söyleyip satın almak o yüzden uğraşmaya üşeniyorum çoğunlukla da limit arttırımı dememe gerek olmuyor.

Babama söyleyince direkt limiti arttırıyor ben de alıyorum şu an tek yaptığım miktarı söyleyip satın almak o yüzden uğraşmaya üşeniyorum çoğunlukla da limit arttırımı dememe gerek olmuyor.
Yaşınız kaç olursa olsun; ister 17 yaşında olun, ister 18'den gün alın ebeveynler özellikle yüksek meblağlarda dırdır edip sorun çıkarıyorlar. Mesela ben dün 1300 TL'lik bir harcama yaptım, aynı harcamayı bir dahaki ay da yapacağım. Kartım kendimin değil de ebeveynimin olsaydı bir ton dırdır eder, kafa şişirirlerdi.
Bu tarz konularda ebeveynlerden bir tık bağımsız olmak gerekiyor.

Yaşınız kaç olursa olsun; ister 17 yaşında olun, ister 18'den gün alın ebeveynler özellikle yüksek meblağlarda dırdır edip sorun çıkarıyorlar. Mesela ben dün 1300 TL'lik bir harcama yaptım, aynı harcamayı bir dahaki ay da yapacağım. Kartım kendimin değil de ebeveynimin olsaydı bir ton dırdır eder, kafa şişirirlerdi.
Bu tarz konularda ebeveynlerden bir tık bağımsız olmak gerekiyor.

O kişisel konu sorun yaşayanlara bir şey diyemem benimkiler 1300 lira veya daha fazla da olsa benim için sorun olmuyor ki ne alacaksam deneyip gizliden iş yapınca da rahat etmiyorum söylüyorum sonraki gün.

Öncelikle ininal Kart'ı şok marketlerde satıldığı için hızlıca alabilirim fakat Papara kart satış noktaları bulunduğum yerde olmadığı için kartı sipraiş vermem gerek ve gelmesi 7 günü bulur diye düşünüyorum.

18 yaş altı olduğum için banka kartı alamıyorum o yüzden İninal ile Papara arasında kararsız kaldım.
Papara'daki Online anlaşmalı firmalardan alışveriş yapılınca 10-20 TL'lik bir para iadesi oluyormuş bu benim için önemli değil önemli olan internet alışverişinde sıkıntı çıkarmaması lazım, bunun için hangi kartı almalıyım?
Sok marketlerde Papara da var. Kesinlikle Papara.

Öncelikle ininal Kart'ı şok marketlerde satıldığı için hızlıca alabilirim fakat Papara kart satış noktaları bulunduğum yerde olmadığı için kartı sipraiş vermem gerek ve gelmesi 7 günü bulur diye düşünüyorum.

18 yaş altı olduğum için banka kartı alamıyorum o yüzden İninal ile Papara arasında kararsız kaldım.
Papara'daki Online anlaşmalı firmalardan alışveriş yapılınca 10-20 TL'lik bir para iadesi oluyormuş bu benim için önemli değil önemli olan internet alışverişinde sıkıntı çıkarmaması lazım, bunun için hangi kartı almalıyım?
Papara'dan kart almak imkansız hale geldi. T.C Kimlik kartının ön arka fotoğrafı, Email, Telefon Numaran, 18 yaş altı isen veli onayı (velin papara hesabı açıp sana kart çıkarıyor).

18 yaş altı birisi için Papara'ya hesap açmaya çalışmak çok saçma. Velinin kullandığı herhangi bir bankadan ek hesap açtır. Velin sana kefil olduğu için rahat rahat kullanabilirsin. Şube de sadece 30dk falan sürer en fazla.

Aylık kullanım ücreti kaldırıldı 😃

Ayrıca Papara kartları şok'tan alabilirsin 1-2 hafta beklemene gerek yok. Benim tercihim Nays. Papara, Nays'tan sonra benim için. Ininal sıranın en sonlarında :D.

Saçmalamayın lütfen gerekli bir durum bu biri kimliğinizi çalıp hesap açsa ne yapacaksınız? Bunların hepsi güvenlik önlemi.

Tamamda bu önlemler çok fazla.

Geri
Yukarı