İnşaat Mühendisi için 7000 TL Dizüstü Önerisi

Eğer windows tabanlı geliştireceksrn c#, C++ gibi aldığın macbook ada Windows yükleme gerekecek ben olsan tercih etmezdim. Şuan monster piyasaya göre biraz daha ucuz yerli teşviklerden dolayı vs. Laptoplar da alabileceğin en yüksek işlemci şuan için i7-9750H, hafiflik istediğin için 17 inç gerekli olmaz. Gtx1650 de oyun açısından gayet yeterli. Yani ben senin yerinde olsam. Monsterdan Abra A5 V15.2 var veya bir kaç farklı versiyonu i7 9750H işlemcili, Rami 16 gb tek slot yapardım. Yanına ister 2. Ssd ister hdd eklersin 2 m2 slotu 1 tane 2.5 inç slotu var.
Aynen böyle düşünüyorum ben de. Tek sıkıntı şarj süresi. Şöyle video izlerken 7 saat dayansa tadından geçilmez benim için.

Bu ram konusu tamamen sana kalmış birşey. Ben 8 gb ramli aldım. Monster 8 gb lık rami 350 civarına satıyor bence gereksiz pahalı. Bu hafta nanokatolog da şu Rami beğendim bilgisayar ile uyumlu HyperX Impact 16GB DDR4 2666MHz Bellek RAM HX426S15IB2/16 - Nanokatalog kendi içindeki 8 gb lık rami satıp bunu alıp takıcam. İleride 2. Bi 16 lık daha alıp 32 yapmayı düşünüyorum.
Ve ben bilgisayarda Hoparlöründe sıkıntı yaşadım. Servise götürdüm direk ertesi gün sıfır bir cihazla değişim yaptılar. İlgi veya müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.

Aynen böyle düşünüyorum ben de. Tek sıkıntı şarj süresi. Şöyle video izlerken 7 saat dayansa tadından geçilmez benim için.
İstersen denerim dediğim gibi şarjda en fazla 4 saat kullanmışımdır onda da ne kadar şarjı vardı hatırlamıyorum. Youtube dan video açar denerim ne kadar dayanıyor %100 şarjda iken test ederim senin için yarın

İstersen denerim dediğim gibi şarjda en fazla 4 saat kullanmışımdır onda da ne kadar şarjı vardı hatırlamıyorum. Youtube dan video açar denerim ne kadar dayanıyor %100 şarjda iken test ederim senin için yarın
Eğer sizin için bir sıkıntı olmuyacaksa çok mutlu olurum. Çok teşekkürler ☺️

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı