İnsanlar beni yazar olarak sever mi?

Alitasbasi67

Decapat
Arkadaşlar merhaba nasılsınız? Ben iyiyim nazar değmesin, her neyse diyeceğim şey şu yazar olmak istiyorum eserlerim farklı şiirlerim bile farklı, yani hayal gücüm farklı çalışıyor piyasaya atılsam başarılı olur muyum 24-25 yaşında ilk kitabımı basmayı düşünüyorum. Yayınevleri farklı yazanlar ile ilgilenir mi insanlar beni sever mi biriniz söyleyebilir mi? Mesela PUBG çıkmadan önce Battle Royale o kadar oynanmıyordu bir çıktı herkes oynamaya başladı sizce insanlar benim gibi farklı yazanlarla ilgilenir mi yoksa beni sevmezler mi? Ben bir gün başarılı olacağıma inanıyorum, ünlü olmasam da kaliteli bir kitlem olacak inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kitabımın konusu kapılarla çilingirlerin savaşı konu basit fakat anlatım güzel bir diğer hikayem mutlu bir insan var birisiyle tanışıyor kız ölüyor tanrı çocuğun mutsuzluğunu arttırmak istiyor keman yapıyor adamı ve insanlar onu dışlıyor keman da herkesi öldürüyor son da mutlu son oluyor nasıl desem konular saçma geliyor insana bende biliyorum fakat anlatımını güzel yapıyorum yani insanlar seveceğini düşünüyorum benimki de hayal işte :d
Denemeden göremezsiniz sanırım? Kitabınız konusu ne?

Bir kitabımın konusu kapılarla çilingirlerin savaşı konu basit fakat anlatım güzel bir diğer hikayem mutlu bir insan var birisiyle tanışıyor kız ölüyor tanrı çocuğun mutsuzluğunu arttırmak istiyor keman yapıyor adamı ve insanlar onu dışlıyor keman da herkesi öldürüyor son da mutlu son oluyor nasıl desem konular saçma geliyor insana bende biliyorum fakat anlatımını güzel yapıyorum yani insanlar seveceğini düşünüyorum benimki de hayal işte :d
Belki çok beğenilirsin ve bir sürü para kazanırsın. Belki de hiç beğenilmezsin veya adın duyulmaz. Olaya pesimist olarak bakmamak en iyisi. Bence kitabını yaz, bastır. Eğer beğenilmezse yapılan eleştirilerden ders çıkartır daha iyi bir kitap yazarsın. Eğer yazar olmak gibi bir amacın varsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı