İnsanlar kızlarla bu kadar rahat nasıl konuşuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Spor yapın. Deli gibi spor yapın.
Evde onlarca şınav ve mekik çekin. Filinta gibi adam olun. Kol kaslarınız baktırdıkça baktırsın.
Biraz abarttım ama iyi kollara sahip olun.

Dediğim şeyler çok zor ama yapın. İnsanın vücudu geliştikçe özgüven geliyor.
Abi 50 kiloyum ya, şınav çeksem n'olacak?

Aynen. Mesela sevgilim olsa, kıza romantik hareketler yapmaya kalksam eğreti durur mu acaba çok merak ediyorum. Bir kıza aşkım desem büyük ihtimal ağzıma eğreti duracak, veya onu derken garip hissedeceğim.

Aynı kafadayız hocam :D. Ama şaka maka gerçekden bu huyları bırakın bende bırakacağım. Sosyal olmak gerek. Hayat kısa sonuçta bügün varız yarın yokuz hayatın tadını çıkaralım.

16 yaşındayım ve kızlarla gayet düzgün ve rahat konuşabiliyorum. Bu rahatlığın sebebi akranlarıma göre fazlasıyla olgun olmam. Kendinizi bir alanda geliştirirseniz özgüveniniz gelişir. En yaygın olanı spor yapmaktır mesela. Ben haftanın 4 günü vücut geliştirme ve amatör olarak MMA, kalan 3 günü ise bilişim çalışıyorum (yazılım ve siber güvenlik).

Spora paran yoksa dışarı çık koşmaya başla, yolda gördüğün herkese günaydın, merhaba, iyi akşamlar vs. de özgüvenini geri kazandırmaya büyük etkisi olur. Belki seninle aynı yolu koşan bir kız ile tanışırsın.
50 kiloyum, koşarsam daha da gider.

Gayet de havalı, gayet de çekiniyorum, inkar etmeye gerek yok.

Hocam 21 yaşındasınız 50 kilosunuz bir de boyunuzu söyler misiniz? Bence biraz kilo alsanız konuşmaya başlarsınız.Bu arada havalı değil kız arkadaşın olunca günde 5-6 saat durmadan konuşuyorsunuz eğer gamer iseniz flört bulun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı