İnsanlar maymunlarla ortak atadan mı geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

O resimde en soldaki sey bildigimiz maymun degil. O resim hic bir bilimsel iddiada gecmez. Evrim bilmeyenlerin evrim zannettikleri sey bu.

Dogrusu soyle bir sey kabaca:
1601385534978.png

Yıllar önce atom bölünemez dediklerin de, bilimdir bu inanıp inanmaman sonucu etkilemiyor deselerdi şu an atom bölünebilir miydi? Bilim her zaman değişir. Hiçbir zaman kesin diye bir şey yoktur.
Bilim varsayımlar üzerinedir, inançlar üzerine değil.

O zamanlar bölünemeyeceği varsayılıyordu, şimdi ise bölünebildiğini biliyoruz.

O resimde en soldaki sey bildigimiz maymun degil. O resim hic bir bilimsel iddiada gecmez. Evrim bilmeyenlerin evrim zannettikleri sey bu.

Dogrusu soyle bir sey kabaca:
Eki Görüntüle 684796
Hocam boş yere laf anlatıyorsunuz. Adamın evrime karşı argümanı "Buğday ne kadar beklerse beklesin un olamaz." cümlesi. Bırak neyi doğru olarak kabul ediyorlarsa doğru kabul etsinler.

Yıllar önce atom bölünemez dediklerin de, bilimdir bu inanıp inanmaman sonucu etkilemiyor deselerdi şu an atom bölünebilir miydi? Bilim her zaman değişir. Hiçbir zaman kesin diye bir şey yoktur.

Bilimin dedigi kesin dogrudur mu dedim ben? Beni birak, bunu soyleyen 1 kisi var mi?

Tam tersi, dinler soylediklerinin yanlislanamaz oldugunu iddia ederler, bu sebeple bilimsel zeminde yeri yok inancin.

Bence öyle. Evrime inanmayanlar, şu an bir virüsün sürekli kendini değiştirip, geliştirip ve başka şekillere girip; insanlara daha güçlü şekilde zarar vermesine inanabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı