İnsanlar neden evlenir?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 6B
Neden evli adamın burada işi olmasın ki? Yakında ben de evlenirim. Aha bu mesaj da dursun burada :D

Türkiye'de rahatça seks yapabilmenin resmi halidir evlilik. Evlilik öncesi ilişki, benim açımdan da sakıncası yok. Fakat her zaman tek taraflı olmuyor bu. Karşı tarafın da bu düşüncede olması gerekiyor.

Birinci amacı inanclı kisiler icin seksi zinadan cıkartmak. İnancsız kisiler icin evlenmeye gerek yok, fuckbuddy'lik ne güne kaldı diyen pırıl pırıl kafalar için buranın TR olduğunu hatırlatmak gerek

Bu arada evliliğin temeli sekstir. Seks olmadan evliliğiniz yürümez, yani en temeli budur benim düşümceme göre :)

Bunun dısında sevdigin insanla omrunu birlestirmek kotu bir sey degil. Yalnız hayat geçmiyor, insan daha yakından sevilmek, sevmek istiyor. İyi günde, kötü günde her zaman arkanda duracak, kafasını yaslayacak biri arıyor.

Cocuk konusuna gelirsek burada bilincli davranmak gerek. Cocuk yapmak icin oncelıkle maddi olarak hazır olacaksın, sonra manevi. Sonra hatun bu cocugun bez masrafı, mama masrafı bi bitmedi diye ötmeyeceksin.

Ha bunu meslek edenler bile var. Bkz: Şeyma Subaşı. Adamla veya kadınla değil, parayla aşk yaşıyorlar :)
Bu varken seks için evlenmeye gerek yok.(!)
Screenshot_20190620-071109.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı