İnsanlar neden Intel alıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al sana kanıt açık arayla AMD daha önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunda da Intel işlemci performansı olarak AMD'den önde.

Tamam YouTube videolarına bakarsak.

Edit: YouTube videolarına bakılarak işlemci alınmasını tavsiye etmiyorum. Alırken Benchmark testlerine bakılmalı.
Sayfanın altındaki sonuçlara bakın.

Bu işlerden anlayan kişiler olarak yorumlarına gülüyoruz maalesef. AMD Total piyasada şu an daha üstün durumda. Belirli modellerde Intel fiyattan dolayı iyi durumda. Laptop kısmında AMD cihazlar performansta önde. Yeni çıkan 11. nesil Intel işlemciler sıcaklık ve TDP değeri durumlarından alınmaz vaziyetteler.

1 model görmüşsünüz genelleme yapıyorsunuz. Yukarıda dediğim gibi belirli modellerde Intel iyi durumda olsa da şu anki piyasa genellemesinde AMD üstün.

AMD mi üstün😃
Tamam tamam anladım. Siz öyle diyorsanız
Ve belirli modellerde Intel üstün değil çoğu Ryzen işlemciden daha üstün Intel. Şu an bakarsak tabii 2 sene önceye bakarsak Ryzen daha iyiydi.
He yine Ryzen iyi diceksen tamam öyle düşünebilirsin sonuçta o kadar kanıt attım daha bir şey demek istemiyorum.

Tamam YouTube videolarına bakarsak.
i3 10100'ün AMD'nin en pahalı işlemcisinden iyi olduğunu idda eden biri ile tartışmaya girmeyin. Yanlış bilgilendirmeden raporlayın geçin.

AMD mi üstün😃
Tamam tamam anladım. Siz öyle diyorsanız.
Ve belirli modellerde Intel üstün değil çoğu Ryzen işlemciden daha üstün Intel. Şu an bakarsak tabii 2 sene önceye bakarsak Ryzen daha iyiydi.
He yine Ryzen iyi diceksen tamam öyle düşünebilirsin sonuçta o kadar kanıt attım daha bir şey demek istemiyorum.

Hocam kanıtınızı göremedim?

Al sana kanıt, açık arayla AMD daha önde.
Bunda da Intel işlemci performansı olarak AMD'den önde.
Attığınız videoyu izledim ve Intel daha önde değil. Ayrıca tek işlemciye bakarak karar verilmez.
Saf performansa bakarak da karar verilmez.
Günümüzde AMD daha iyi konumda.

Para?
Fazla para istemeye ufaktan başlayacak.
O zaman sen görürsün AMD sorunlu değili.
İntel en iyi döneminde en pahalı anakartı ve işlemciyi sunarken sorun yok ama AMD yaparken mi sorun?
İ7 olup K ibaresi bulunan işlemcilerin deli gibi pahalı olduğunu hatırlıyorum. Çok fazla geçmişe gitmeye gerek yok. 5-6 yıl yeterli.

Bu taraflı bir bakış açısı. En tepe oynayan firma ne olursa olsun pahalı olur. İster İntel ister Apple ister Mercedes olsun. Bu işler böyle yürüyor.

İsminizin hakkını çok iyi veriyorsunuz.

Intel en iyi döneminde en pahalı anakartı ve işlemciyi sunarken sorun yok ama AMD yaparken mi sorun?
i7 olup k ibaresi bulunan işlemcilerin deli gibi pahalı olduğunu hatırlıyorum. Çok fazla geçmişe gitmeye gerek yok. 5-6 yıl yeterli.

Bu taraflı bir bakış açısı. En tepe oynayan firma ne olursa olsun pahalı olur. İster Intel ister Apple ister Mercedes olsun. Bu işler böyle yürüyor.

E ben zaten Intel eskiden ucuz mu sunuyordu dedim.
En tepede olan istediği fiyatı çeker.

Fanboy asla değilim, olmam da. Sadece Intel'i seviyorum.
Sevmek günah mı?

Geri
Yukarı