İnsanlar Neden İphone Alıyor?

• Konuyu başlatan T4b
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 109
  • Görüntüleme 11B
Sizi etiketleyen yok. Yorum yapan kullanıcılar toplumda böyle bireyler olduğunu söylüyor. Ben de ürünü kullananları ikiye bölerek durumu açıkladım.
İşletim sistemi ve işlemci gücü yüzünden kullananlar var.
Hava atmak için kullananlar var.

Milleti ne kullandığı sizi niye bu kadar alakadar ediyor olum? İsteyen istediğini kullanır, Blackberry kullanırım Lumia kullanırım bu durum niye ilgilendiriyor acaba?

Görmek istediğiniz fiyata görüyorsunuz sanırım.
Ürünü daha ucuza bulmak da mümkün ama siz büyük ihtimalle mağaza güvenilir değil falan filan diyeceksiniz. Sizin attığınız ürün de n11 üzerinden satışta zaten.

Hala tuşlu basmalı takoz telefonlar kullanıyoruz
-Çinli Adamlar
Buyurun 2015’ten
Hayır güvenilir mağaza değil demem ama her türlü Mi 8'den daha pahalı.

Tuşlu telefon kullanıyordum. Milletin ne kullandığı ne sizi ne de beni ilgilendirmez. Kimin ne ihtiyacı olduğuna siz karar veremezsiniz. Parası olan adam 8 Plus da alır, XS Max'de alır. Parası ondan çıkıyor.
Tartışıyoruz gardaş almicaksin demiyoruz saygı ve sevgi çerçevesi altında konuşuyoruz elma sevginiz ne kadar arttı bir anda . Granny Smith im benim.

Arkadaşlar ben hala insanların neden İPhone aldığını anlamış değilim. Sistem özelliği olarak kendisinden kat ve kat düşük bir Android cihazın altında kalıyor. Bir tek işletim sistemini beğenmişimdir İPhone'nun. Steve Jobs zamanından sonra İPhone batmıştır bence. İnsanlara sorduğumda bana sadece "Çünkü İPhone." diyebiliyorlar ve hala iyi olduğunu iddia edebiliyorlar. (ne kadar sıradanlaşmış olan İPhone dış görünüşünü ben nedense çok seviyorum)
asus zenfone 5z ile iphonenin eşit telefonunu kıyasladılar asus katbekat fark atıyor

3G'den beri iPhone kullanıyorum. İşletim sistemi, güvenliği, uygulamaların daha kaliteli olması, stabilitesi, uzun süreli yazılım desteği, servis desteği vb. nedenlerle kullanıyorum. Masaya koymak için kullananlar ayrı tabi ona bir şey demiyorum. Yeni android telefonlar oldukça başarılı fakat android telefonun o menüsü, yazı tipleri bile itici geliyor bana. Ya moruk Samsung'da şu kadar RAM var iPhone'de bu kadar diyenleri dikkate bile almayın zaten.

asus zenfone 5z ile iphonenin eşit telefonunu kıyasladılar asus katbekat fark atıyor
İos ve Android uygulama bazında karşılaştıralamaz. 2 sistem birebir aynı uygulamayı kullanmıyor. İos ve Android telefonları sadece benchmark programlarında karşılaştırabilirsin performans olarak.

AppleStore’daki uygulamaların çoğunluğunun android marketine göre daha özenli yapıldığını düşünüyorum internet siteleri de aynı şekilde kendi kullandıklarımdan örnek verecek olursam:
Steam, Discord, Pixlr, Reddit, Twitch, Sahibinden, Netflix, Yemek Sepeti.
Eki Görüntüle 377827Eki Görüntüle 377828Eki Görüntüle 377827Eki Görüntüle 377829Eki Görüntüle 377830Eki Görüntüle 377831
Eki Görüntüle 377832
Uygulamalardaki kalite farkı ve kullanım kolaylığı kolayca anlaşılabilir örnek fotoğraflar koyacağım.
Ayrıca herhangi bir montaj işini iMovie üzerinden kolayca hallediyorum.
Garageband üzerinden güzel beatlar ve amatör şarkı çalışmalar yapıyorum.
Ayriyetten bir mail kullanmama gerek kalmıyor iCloud kullanıyorum.
iMusic üzerinden şarkılarımı dinliyorum fiyat ve kütüphane spotify’ın alternatifi ama Üniversite öğrencilerine sadece 6,99.
Telefondan Microsoft’un office programlarını aratmayan programlar kullanıyorum
Keynote —> PowerPoint
Pages—> Word
Numbers—> Excell, tam olarak değil ikisinin de birbirinden farklı yönleri var.
Facetime var.
Benim için pek bir işlevi olmasa da Wallet uygulaması gerçekten işe yarar.
Bunların üzerine oyun ve kamera performansı ve estetik de eklenince benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Bunları amiral gemisi bir Android telefon da karşılayabilir fakat kullanım kolaylığı da önemli bir etken ayrıca şu durumda fiyatlarının da pek farklı olduğunu söyleyemem.
Tabii ki hava olsun diye alanlar da var fakat hava için Android telefon alanlar da yok mu? :) eskiden Apple yerime Samsung alın deniliyordu.
Şu anda da çoğunlukla yavaş Samsung yerine Xiomi alın deniliyor. Malum ülkemizin ekonomik durumundan dolayı f/p ürünler bize çok daha mantıklı geliyor.
bu ülkede en çok linç yiyenler apple kullanıcıları bile olabilir. kullanandan çok kullanmayana batıyor verdiği para anlamış değilim.
Ayrıca şunu da eklemek zorundayım müşteri ile iletişimleri ve garanti sistemleri gerçekten tebrik edilesi. Apple yanlışlıkla satın aldığım 70₺ değerindeki oyun içi satın alımı kendi ödedi konuşarak durumu çözmeniz için sadece randevu almanız yeterli.
Kulaklığım bozulduğunda anında değiştirdiler. Telefona gelen herhangi bir hasarda ne olur bilmiyorum henüz ihtiyacım olmadı.

@Shinrai Tamam işte aynı şeyi söylüyoruz, mesela ben memnun olduğum için kullanıyorum. Apple Store kalitesi, uzun seneler boyunca yazılım desteği vesaire. Bunlar benim için önemli ve tatmin edici. Başkası için olmayabilir, o zaman Android alır; herkes özgür. Eğer telefonu sadece hava atmak için kullanıyorlarsa, yukarıda da demiştim komik bir durum. Bu kadar basit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı