İnsanlardaki aşı karşıtlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
15 yaşındayım benden büyük olabilirsin ama gerçekten insanlığı ilgilendiren bir şeyde bencillik yapıp kendimi düşünemem. Bana aşı sırası gelmeyecek biliyorum ama gelirse olmak zorundayım. Benim yüzümden biri hasta olursa vicdan azabı ne olacak?

Bir şeyleri gerçek mi diye düşünün lütfen yorumlarda yazdım zaten her şey bir oyun veya gerçek olabilir ben bu düşüncedeyim.

Bir şeyleri gerçek mi diye düşünün lütfen yorumlarda yazdım zaten her şey bir oyun veya gerçek olabilir ben bu düşüncedeyim.
Olabilir evet bu ihtimalde var ama şu anda birbirimize destek olmamız gerekirken sizin gibiler yüzünden aşı karşıtları git gide büyüyor. Bana kalırsa da aşılar biraz erken çıktı ama illa bir gün çıkacaktı.

Peki yaradan akıl verdiyse git korona aşısı zararı ve yararı nedir araştır?
Zarar yüzdesi nedir?
Hafif ve ağır geçirme yüzdesi nedir?
Adam iyi ki boş muhabbet yapacaksanız çıkın demiş.

Hem cahilsin hem millete beynini kullan falan diyorsun. Komik cidden ya.

Aşıya güvenmiyor diye cahil mi olunuyor? Adam güvenmiyor olabilir ne var bunda? O çok güvendiğiniz örgütlerin sizi çok sevdiğini falan da düşünmeyin çoğu, devlete faydası dokunmayan yaşlı kesimin ölmesini istiyor.

Olabilir evet bu ihtimalde var ama şu anda birbirimize destek olmamız gerekirken sizin gibiler yüzünden aşı karşıtları gitgide büyüyor. Bana kalırsa da aşılar biraz erken çıktı ama illa bir gün çıkacaktı.

Attığım videoyu izleseydiniz onun cevabını alırdınız. Bu aşı tüm coronavirüsler için 17 yıl(galiba) önce geliştirilmeye başlanmış. Ve bu zamanlarda tamamlandı.

Peki yaradan akıl verdiyse git korona aşısı zararı ve yararı nedir araştır?
Zarar yüzdesi nedir?
Hafif ve ağır geçirme yüzdesi nedir?
Adam iyi ki boş muhabbet yapacaksanız çıkın demiş.

Ben kendi yorumumu yazdım ve çıktım yanıtlayan sensin benim yorumumu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşıya güvenmiyor diye cahil mi olunuyor? Adam güvenmiyor olabilir ne var bunda? O çok güvendiğiniz örgütlerin sizi çok sevdiğini falan da düşünmeyin çoğu, devlete faydası dokunmayan yaşlı kesimin ölmesini istiyor.

Dostum gerçekten herkes güvenmek zorunda değil burada güvenen kişiler olabilir fakat güvenen kişiler kadar da güvenmeyen kişiler var bu yüzden forumda linç yedim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı