İnsanlardan bıktım

İnsan işte. Uzun zamandır görüşmediğim Ankara'da yaşayan kuzenim, onun yazmamasına rağmen ayda 1'de olsa iletişimi bozmamak için yazan beni Ankara'ya gittiğimde bunu Instagram'daki hikayelerimden görmüş olmasına rağmen yazmadığım için suçlamıştı. Kendi eli kolu yokmuşta bana yazamıyormuş sanki. Daha da yazmam bende. Konuşmak istemiyorsanız konuşmayın. Farklı bir ortam illaki bulursunuz. Siz sosyalleşin yeter.
Çocukluktan beri 12 13 yıldır birlikte eğlendiğimiz kız kuzenim Muğla'ya taşınmıştı 3 4 yıl önce ve bir anda muhabbeti kesti her gün ben yazıyordum 1 gün sonra cevap veriyordu. Maddi manevi doğum gününde vs her şeyi yaptım bir kere kötü söz söylemedim sevgilisinden ayrıldı gecenin 4'ünde saatlerce dinledim ama şimdi hiçbir şey olmazken engelledi gitti. Sonra düşündüm ya tamam neredeyse doğuştan beri birlikteyiz son 3 yıl hariç hiç dostluğumuz bozulmasın diyorduk ee noldu araya kilometreler girdi diye bir mesaja cevap bile vermiyor . Kedilere falan nankör diyorlar da asıl pislikte nankörlükte iğrençlikte insanlarda o yüzden 15 20 yıllık dostlukları sebepsiz bitiren "insanlar" varken eğer kafaya takarsan yanan sen olursun işin dalgasında ol zaten onlar da artık sana sarmayı bırakacak umursama sana yapılanı sen yap ki görsünler bu türler empati nedir bilmez çünkü sen öğreteceksin onlara . @GreatArcher

Hocam cevap vermeyince altta kalıyorum gibi hissediyorum.

Sende onu küçük düşür kardeşim nasıl mı ilgi arıyorsun dedigi zaman sanane LAN benim ne aradığımdan diye cevaplar verebilir veya en iyisi cevap vermeyebilirsin eger niye cevap vermiyorsun dedigi zamanda şunu söyle suskunluğum aseletimden falan değil şerefsizligine diyecek bir laf bulamadığımdan diye havalı kelimeler kullanarak onu küçük düşürebilirsin. Böyle ezik tiplerle muhatap olmamak en iyisi unutma onların haklı çıkaracagı ikinci yüzleri daha vardır.

Geri
Yukarı