İnsanlardan bıktım

@GreatArcher kedi uzanamadığı ciğere mundar der diye bir laf vardır. Bir insan nasıl çalışacağını bilemeyebilir, oldukça doğal bir durum. Eğitim koçları da zaten bunun için var.

İnsan işte. Uzun zamandır görüşmediğim Ankara'da yaşayan kuzenim, onun yazmamasına rağmen ayda 1'de olsa iletişimi bozmamak için yazan beni Ankara'ya gittiğimde bunu Instagram'daki hikayelerimden görmüş olmasına rağmen yazmadığım için suçlamıştı. Kendi eli kolu yokmuşta bana yazamıyormuş sanki. Daha da yazmam bende. Konuşmak istemiyorsanız konuşmayın. Farklı bir ortam illaki bulursunuz. Siz sosyalleşin yeter.

Hocam ben takıntı için ilaç kullanıyorum ona rağmen takıyorum nasıl oluyorsa.
Eğer OKB hastalığınız varsa geçmiş olsun. 2 yıl önce bende de vardı ve bana göre tamamen özgüven, stres ve mutlulukla alakalı üçünü de düzelttim bitti gitti. Böyle bir durumdayken toxic ergenlerin grubuna girmeyin. Kafanıza takmanız zaten boş önce takmamayı öğrenin. Böyle insanlara ben genelde içimden sövüp geçiyorum. Ha diyorsan illaki takıyorum çocukla orada dalga geç küçük düşür. Karşılık verirse de kudur de o da kudurtmak için dalga geçiyorsa uğraşmaya değmez gül geç.

Geri
Yukarı