İnsanların beni aptal olarak düşündüğünü düşünüyorum

BadGamer

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Meslek
Mod Yapımcısı/Öğrenci/Spastik İguana ve Terliksi Hayvan Ticaretçisi
Biraz tuhaf bir başlık oldu ama olsun. Ciddi olarak böyle hissediyorum. Herkesin beni aptal olarak değerlendirdiğini düşünüyorum. Bu histen nasıl kurtulabilirim?

Biraz tuhaf bir başlık oldu ama olsun. Ciddi olarak böyle hissediyorum. Herkesin beni aptal olarak değerlendirdiğini düşünüyorum. Bu histen nasıl kurtulabilirim?

Papers, Please oynayan birinin aptal olacağını düşünmüyorum.
İnsanlara çok değer verme. Hepsi geliir geçer. Sana değer verenlerle takıl.

Hocam şimdi benim sizin yanınızda olduğumu düşünün. Rahatlayın akışına bırakın, kanepede uzanın ben de yanınızda oturuyorum. Sonra ben doktor kıyafetlerimi giyiyorum, iğne çıkartıp anestezi ediyorum. Sonra uyanıyorsunuz, ben kayboluyorum. Sonra tekrardan caff diye iğneyi batırıyorum. Tekrar uyuyorsunuz, ve ben size birkaç öğüt veriyorum. Diyorum ki BadGamer, insanların seni aptal olarak düşünmesi belki de o kişi aptal olarak düşünmesi kendi aptallığıdır? -CryFeel / cumali_032

Buradan çıkartıcağın ders, karşındaki kişinin aptal olduğunu düşünmesi önemli değil. Sana iğne vurduğumu farz et ve sözümü hatırla, iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an aynı psikolojinin içindeyim. Tek kurtulma yolum oyunlar. Stresimi atıyorum.

Kendini bu kadar değersiz görme sen seni ezenlerle değil seni ezenleri ezenlerle takıl brom yani güzel bir çevren olsun kendine özen okula kalktığın gibi gitme saçını yap kendine özen parfümler sık kızlarla konuş yani sen bu kadar değersiz ve tipsiz değilsin öyle düşün.

Arkadaşın sorunu var hocam dalga geçmeyelim lütfen.

Deliye aptal derler ama bana kalırsa asıl bunu söyleyenler aptaldır. Kimseyi umursama.

Brom hiçbir hissin sonu yoktur. Hayatının her anında olacak bunlar, tek çaresi buna inanmaman, kendine ve ilgilendiğin şeylere odaklan.

Geri
Yukarı