Instagram hesabı askıya alındı

Adamın yazdıklarını okumadın sanırsam orada para ile bu işi yapmadığını + para ile yapanlara inanmamanı söylüyor.
bütün mesajlarınızı okudum kardeşim sen de para bile veririm demişsin sana da tekrar okumanı tavsiye ederim parayla sana yapmıyorum demiş belki benden para isteyecek bilmiyorum tek bildiğim şey hesap benim için çok önemliydi ve arkadaşın bu konularda bilgili olduğunu gördüm para bile vereceksem üstüne hesabın önemini anlayın işte dost, hayırlı geceler

Bütün mesajlarınızı okudum kardeşim sen de para bile veririm demişsin sana da tekrar okumanı tavsiye ederim parayla sana yapmıyorum demiş belki benden para isteyecek bilmiyorum tek bildiğim şey hesap benim için çok önemliydi ve arkadaşın bu konularda bilgili olduğunu gördüm para bile vereceksem üstüne hesabın önemini anlayın işte dost, hayırlı geceler.

Öncelikle merhaba hocam evet parayla bu işi yapmıyorum fakat 180 gün hesaplar form yemiyor yukarıda da anlattığım gibi bana bir iletişim adresi bırakırsanız çözmeye çalışırım. Ayrıca hesaplarına böyle olanlar beni etiketlesin yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle merhaba hocam evet parayla bu işi yapmıyorum fakat 180 gün hesaplar form yemiyor yukarıda da anlattığım gibi bana bir iletişim adresi bırakırsanız çözmeye çalışırım. Ayrıca hesaplarına böyle olanlar beni etiketlesin yardımcı olmaya çalışacağım.
hocam benim hesaptan bir haber yok sanırsam :(

Hocam Instagram kapandığı için henüz hesap açmadım

Hocam az önce sordum 2500 lira istediler bence hiç olmasın daha iyi yeni bir hesap kurun.

2500 mü? Kim istedi onu üstat bana 16500 dediler. Güvenilir kaynaksa yönlendir beni 2500'e ya. İletişim bilgisi veremiyorum hesap kapandığı için nasıl yapsak

Hocam Instagram kapandığı için henüz hesap açmadım.

2500 mü? Kim istedi onu üstat bana 16500 dediler. Güvenilir kaynaksa yönlendir beni 2500'e ya. İletişim bilgisi veremiyorum hesap kapandığı için nasıl yapsak.

Hocam 180 days açılmıyor. Fakat bu tür sorunlar olanlar Instagram: glassharmless iletsinler.

Bir şey yapamazsınız diye biliyorum hocam. Selfie çektiyseniz hesap 1-2 güne kapanır. Kullanıcı adınızı arattığınızda hesabınız çıkıyor mu?
@WexTheOrginal kral şu an aynı sorunu yaşıyorum "twitly" adında bir uygulama kullandığım için. Selfie çektim 1 günden biraz fazla sürer diyor hesabı unutayım mı? kurtarmam çok önemli benim için yardımcı olabilir misin acilinden acaba?

Hocam açmaya çalışacağım sizinle iletişim kurabileceğim bir Instagram hesabı verir misiniz?
Hocam bana bi yardım edermisiniz benim hesabım dün askıya alındı ben şu uygulamadan kaynaklıdır diyorum instagram unfollower diye bir uygulama yükledim sonra hesabım askıya alındı Hocam nolur görün mesajimi instagram iletişime gecelim görürsen mesajimi

Hocam 180 days açılmıyor. Fakat bu tür sorunlar olanlar Instagram: Glassharmless iletsinler.

Hocam Instagram vereyim bana oradan yazsaniz yan hesabımdan ben size orada detayli anlatayim hesabın ismi: yusiiffile1v1oynaa

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı