Instagram hesabından habersiz olarak hikaye ve post paylaşılmış

onrakr

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Instagram hesabımdan kripto icerikli story ve post paylasılmış fakat iki asamali doğrulama var ve aktif baska bir cihaz gozukmuyor. Ne olmus olabilir?

Artık çok basit hesap çalmak büyük ihmitalle keylogger yemişsin ve sayfayı iptal etmişler basitçe girmiş olabilirler.

Baktim amsterdam gozukuyo sifre degistirdim .

Bilgisayara yalnislikla oyun diye virus indirmistim acaba ondanmi cok kotu oldum ya . Halbuki kaspersky ile taratttim. Keyloger değildir hic girmedim sifre.

Hesabınıza ele geçirilmiş, muhetemelen tokeninizi ele geçirip 2 aşamalı doğrulamayı atlattılar, instagram yardım bölümüne hesabınızın çalındığını bildirin ve kayıtlı bütün cihazlardan çıkıp şifrenizi ve kayıtlı e-mailinizi değiştirin.

Baktim amsterdam gozukuyor sifre degistirdim.

Bilgisayara yanlışlıkla oyun diye virus indirmistim acaba ondanmi cok kotu oldum ya. Halbuki Kaspersky ile taratttim. Keyloger değildir hiç girmedim sifre.

Kaspersky her noktada güvenilir değildir. Ondan olduğunu sanmıyorum ama...iki aşamalı doğrulama açık değil miydi?

O atılan kripto içerikli post üzerinden para kazanıyolar basitçe girip halletmişler işini daha da uğraşmazlar.

Şifreni değiştir.

Arkadaslar mail sehistirmem sikintiknolabilir şartmı

Token muhtemelen sifre degistirdim oda degismistir

Geri
Yukarı