Instagram'a attığım video yüzünden okulum dava açabilir mi?

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Instagram'a okulda çektiğim bir videoyu attım. Kaldırmak için henüz geç değil. Okulda çektiğim için biraz endişelerim var. Ama hiçbir şekilde okulun ismi sanı geçmiyor. Sizce bir şey olur mu?

Selam arkadaşlar. Instagram'a okulda çektiğim bir videoyu attım. Kaldırmak için henüz geç değil. Okulda çektiğim için biraz endişelerim var. Ama hiçbir şekilde okulun ismi sanı geçmiyor. Sizce bir şey olur mu?
Dostum bir şey olmaz herhalde de korkuyorsan niye yapıyorsun? Yani biri görse düzgün bir okul ise seni disipline yollarlar yapmayın şu tür şeyler. Yapıyorsanız da olacaklardan korkmayın. Boşu boşuna eğitim hayatınızı bitirmeyin.

Dostum bir şey olmaz herhalde de korkuyorsan niye yapıyorsun? Yani biri görse düzgün bir okul ise seni disipline yollarlar yapmayın şu tür şeyler. Yapıyorsanız da olacaklardan korkmayın.
Ama yapmak istiyorum 👉👈

Dava açılacak bir durum yok ancak okul yönetimi disipline gayet de güzel verebilir.

Siz belli bir gruba mı dahilsiniz? Sosyal mecrayı, hayatın dışında sentetik bir ortam zannedenler veya yaptığının sonuçlarını kestiremeyenler grubu ya da amaçsız, boş beleş işler grubu. Biri birilerine saydırır, öbürü tahtada zenci üstünde eşek anırtır. Hâle bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı