Çözüldü Instagram'da hiçbir özellik çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
DM kutusuna girilmiyor, ana sayfada gönderi gözükmüyor ve sayfa yenileyince de herhangi bir şey gelmiyor. Bu sadece kendi kişisel hesabımda oluyor denemek için farklı bir hesap açtığımda bu sorun ile karşılaşmadım, yardım kısmından sorun bildirme seçeneğini kullanarak sorun bildirdim ama herhangi bir işe yaramadı ne yapmalıyım?

Çözüm
Sadece haberleri okuyup arkadaşlarıma mesaj yazmak için kullanıyordum ihlal yediğini nasıl anlayabilirim? Bir yazı vs yok.
İhlal yediğini anlamak için Profil-Ayarlar-Hesap-Hesap Durumunu takip edin. O zaman Instagram'dan kaynaklanan durum. Bunu daha önceden aynısını yaşadım. Hesabı 1-2 haftalığına dondurdum ve geri açıp hiç girmedim Instagram'a öyle düzelmişti. Zamanla düzeliyor bu durum sanırım. Garip bir durum.
Birilerine küfür, hakaret ettiniz mi? Büyük ihtimal ihlal yemiş gibi duruyor.

Sadece haberleri okuyup arkadaşlarıma mesaj yazmak için kullanıyordum ihlal yediğini nasıl anlayabilirim? Bir yazı vs yok.

İhlal yediğini anlamak için Profil-Ayarlar-Hesap-Hesap Durumunu takip edin. O zaman Instagram'dan kaynaklanan durum. Bunu daha önceden aynısını yaşadım. Hesabı 1-2 haftalığına dondurdum ve geri açıp hiç girmedim Instagram'a öyle düzelmişti. Zamanla düzeliyor bu durum sanırım. Garip bir durum.

Çözüm

Dediğiniz gibi bir süre sonra kendine geldi teşekkürler.

Geri
Yukarı