Insülin direnci yüksek çıktı

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i3 12100F

Asus prime H610M K-4

Asus Dual Rtx 3060LHR 12gb V2

Adata Xpg 2x8 16gb ram

WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD

FSP HYPER H3-550 80+ PRO 550W Güç Kaynağı
Merhaba arkadaşlar birkaç sorum var ondan önce tam anlamanız için birkaç konudan bahsetmem gerek çaşırı zayıflık konusu çekiyordum ve spor salona yazıldım tam 24kg aldım her şey gayet iyi ilerliyor çgainer ve kreatin kullanıyordum gainerden pek fazla verim alamadığımdan kullanmayı bıraktım ve sadece kreatin kullanıyorum…
Öncelikle belirtmem gerek bu sorun yani sebebini bilmediğim bir sorun spor öncesi de ara sıra olan bir şeydi sporla alakalı olduğunu düşünmüyorum neyse sorun şu genelde akşam veya gece saatlerinde oluyor huzursuzluk ile başlayıp halisizlik ve yüksek terleme kalp çarpıntıları ve böyle sanki bayılmışsında yeni ayılmışsın gibi bir şey ne olduğunu anlayamıyorum tanımlayamıyorum yılda toplasan iki üç kere olan bir şey bunun için geçen hafta doktora gittim ve aynen bu şekil anlattım şikayetimi kan testi verdim. Baştan aileme ve doktora söyledim spor yaptığım için ve ek takviye aldığım için testlerde yükseklik çıkabilir diye.
Neyse test sonuçlarına e nabızdan baktım beklediğim gibi çıkmadı birçok değerlerim gayet iyi ve eskisine göre kat kat iyi ama kafama takılan bir sonuç var. O da insülin değeri fazla çıkmış araştırayım dedim işte şeker hastalığı falan yazıyorlar. Pazartesi doktora sonuçları göstereceğim ama burada da bahsetmek istedim daha çok karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum. Ara öğünlerde muz yulaf tüketiyorum. Beslenmem sağlıklı sonuçları atacağım ne değer ne kadar daha yükseklirse kötü bir sonuç çıkar diye sormak istiyorum ve sporu bırakmak gibi bir niyetim yok çünkü kendimi sporla buldum hayatım değişmeye başladı.

IMG_4344.png

IMG_4346.png

IMG_4345.png

Geri
Yukarı